Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu
Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu

Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu

Opublikowany

Czy Katniss Everdeen pokona system, reprezentowany przez Kapitol? Na kogo może liczyć w tej najważniejszej walce? W kinach już obejrzeć można „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2”. Jeśli chcecie przypomnieć sobie wcześniejsze zmagania niezwyciężonej dziewczyny z Dystryktu 12., zapraszamy do UPC NA ŻĄDANIE.

„Igrzyska Śmierci” to doskonale skonstruowana opowieść o walce z reżimem, stworzona przez Suzanne Collins. Choć seria książek i ich filmowych adaptacji kierowana jest do młodzieży, to poruszane problemy są jak najbardziej „dorosłe”, poważne i uniwersalne. Oto bowiem w totalitarnym państwie Panem, powstałym na gruzach Stanów Zjednoczonych, rządzi niepodzielnie prezydent Snow, zasiadający w Kapitolu, wyspie dobrobytu, otoczonym trzynastoma dystryktami. Mieszkańcy dystryktów raz w roku zmuszeni są wybrać spośród siebie dwie osoby w wieku 12-18 lat, które na specjalnej arenie stoczą walkę na śmierć i życie. Zwycięzca może być tylko jeden. Jedną z zawodniczek z Dystryktu 12. zostaje Katniss Everdeen (laureatka Oscara Jennifer Lawrence), która zgłasza się w zastępstwie za swoją młodszą siostrę.
Katniss posiada umiejętności i cechy charakteru, które sprawią, że tegoroczne igrzyska nie będą takie, jak poprzednie. Zacznie się powolne rozmontowywanie systemu, które niechybnie musi doprowadzić do rewolucji.
Jeśli nie widzieliście trzech pierwszych części sagi, obejrzyjcie je koniecznie na UPC NA ŻĄDANIE przed wyprawą do kina. To filmy dla każdego, kto ceni dobre aktorstwo (w filmach zagrały gwiazdy, m.in. Donald Sutherland, Julianne Moore, Woody Harrelson czy Philip Seymour Hoffman), wartką akcję i niebanalne przesłanie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską

KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską