Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu
Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu

Kosogłos. Część 2 w kinach, a w UPC NA ŻĄDANIE poprzednie odsłony cyklu

Opublikowany

Czy Katniss Everdeen pokona system, reprezentowany przez Kapitol? Na kogo może liczyć w tej najważniejszej walce? W kinach już obejrzeć można „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2”. Jeśli chcecie przypomnieć sobie wcześniejsze zmagania niezwyciężonej dziewczyny z Dystryktu 12., zapraszamy do UPC NA ŻĄDANIE.

„Igrzyska Śmierci” to doskonale skonstruowana opowieść o walce z reżimem, stworzona przez Suzanne Collins. Choć seria książek i ich filmowych adaptacji kierowana jest do młodzieży, to poruszane problemy są jak najbardziej „dorosłe”, poważne i uniwersalne. Oto bowiem w totalitarnym państwie Panem, powstałym na gruzach Stanów Zjednoczonych, rządzi niepodzielnie prezydent Snow, zasiadający w Kapitolu, wyspie dobrobytu, otoczonym trzynastoma dystryktami. Mieszkańcy dystryktów raz w roku zmuszeni są wybrać spośród siebie dwie osoby w wieku 12-18 lat, które na specjalnej arenie stoczą walkę na śmierć i życie. Zwycięzca może być tylko jeden. Jedną z zawodniczek z Dystryktu 12. zostaje Katniss Everdeen (laureatka Oscara Jennifer Lawrence), która zgłasza się w zastępstwie za swoją młodszą siostrę.
Katniss posiada umiejętności i cechy charakteru, które sprawią, że tegoroczne igrzyska nie będą takie, jak poprzednie. Zacznie się powolne rozmontowywanie systemu, które niechybnie musi doprowadzić do rewolucji.
Jeśli nie widzieliście trzech pierwszych części sagi, obejrzyjcie je koniecznie na UPC NA ŻĄDANIE przed wyprawą do kina. To filmy dla każdego, kto ceni dobre aktorstwo (w filmach zagrały gwiazdy, m.in. Donald Sutherland, Julianne Moore, Woody Harrelson czy Philip Seymour Hoffman), wartką akcję i niebanalne przesłanie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.