KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską
KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską

KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską

Opublikowany

KSW 33 w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz rozmowę z Kasią Lubońską

Już w najbliższą sobotę odbędzie się długo wyczekiwana gala KSW 33 w Krakowie. W głównej karcie zawalczą Mamed Khalidov z Michałem Materlą. Podczas tego wydarzenia odbędzie się również kobiecy pojedynek. Debiutująca w KSW Katarzyna Lubońska zmierzy się z Brazylijką Ariane Lipski.  Klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą obejrzeć galę za pomocą systemu Pay-Per-View.
Specjalnie dla UPC Polska Kasia spotkała się z Antonino de Gregorio, by porozmawiać o zbliżającym się pojedynku. Czy Kasię łapie stres przed debiutem w największej polskiej federacji MMA? Jak przygotowywała się do walki?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie.
Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu z Karolem Bedorfem, mistrzem wagi ciężkiej KSW

Jak oglądać galę?

Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560, poprzez stronę internetową www.upc.pl/KSW33  oraz za pomocą SMS.

Jak zamówić dostęp do KSW 33 poprzez SMS?

Należy wysłać wiadomość SMS na numer 515 183 182
Treść wiadomości SMS z zamówieniem „KSW33.Numer identyfikacyjny”. Przykładowy sms z zamówieniem to KSW33.123456(KSW33 i numer indentyfikacyjny powinny być oddzielone kropką)
Opłata za usługę wynosi 39 zł.
Zamówienia za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów oraz www.upc.pl/KSW33 można składać do 28.11.2105 do godziny 18.30. Po 18.30 UPC nie gwarantuje nadania natychmiastowego dostępu do kanałów transmisji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.