Jakub Kłoczewiak dla „Rz”: Poprawa jakości obsługi klienta strategicznym celem UPC Polska
Jakub Kłoczewiak dla „Rz”: Poprawa jakości obsługi klienta strategicznym celem UPC Polska

Jakub Kłoczewiak dla „Rz”: Poprawa jakości obsługi klienta strategicznym celem UPC Polska

Opublikowany

Podczas rozmowy z operatorem klient musi mieć poczucie, że po drugiej stronie jest ktoś, kto się jego sprawą zajmie, zechce pomóc – mówi dziś w wywiadzie dla RPkom.pl Jakub Kłoczewiak.

W rozmowie z red. Urszulą Zielińską Jakub Kłoczewiak, Vice President, Customer Care & Customer Experience CEE Region, mówi o inwestycjach UPC Polska w obszar obsługi klienta i o korzyściach jakie przynosi firmie stawianie klienta w centrum uwagi. Artykuł, zawierający obszerne cytaty z wywiadu, ukazał się też dzisiaj w papierowym wydaniu „Rzeczpospolitej”.
„Rynek jest coraz bardziej konkurencyjny. Tym, co może nas dodatkowo wyróżnić, jest właśnie jakość obsługi klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć inwestycje w customer care. To dzieje się właśnie teraz i jest istotnym elementem nowej strategii UPC” – mówi Jakub Kłoczewiak w wywiadzie. I dodaje, że tym, co jest najważniejsze dla klienta dzwoniącego na infolinię, jest poczucie, że po drugiej stronie jest ktoś, kto się jego sprawą zajmie, zechce pomóc. „Myślę, że tak jest w przypadku UPC. Zawsze staramy się pomóc najlepiej i najszybciej jak się da” – mówi Jakub Kłoczewiak.
Zachęcamy do zapoznania się z całą rozmową.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.