UPC Polska rozwija usługę Horizon Go
UPC Polska rozwija usługę Horizon Go

UPC Polska rozwija usługę Horizon Go

Opublikowany

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, doskonali swoją nowoczesną usługę Horizon Go i podnosi jakość  40 kanałów dostępnych w aplikacji do jakości HD. Od dziś klienci zyskują dostęp do pięciu dodatkowych kanałów w ramach usługi: AXN HD, AXN SPIN HD, Romance HD, AXN White SD, AXN Black SD. Tym samym, abonenci korzystający z aplikacji Horizon Go mogą oglądać obecnie 110  kanałów, w tym 40 w jakości HD.

Horizon Go to usługa pozwalająca obejrzeć ulubiony kanał TV czy program na tablecie, smartfonie, a także na  komputerze. Oferuje także funkcję zdalnego nagrywania, dostęp do programu TV czy wyszukiwarki filmów i seriali. Za jej pomocą klienci UPC mogą oglądać  programy telewizyjne gdzie chcą i kiedy chcą. Fani sportu od teraz mogą oglądać wybrane spotkania polskiej ekstraklasy na kanale Eurosport 2 w jakości HD, z kolei wielbiciele dobrego humoru obejrzą Comedy Central HD, a najmłodsi miłośnicy MiniMini HD, czy teleTOON HD.
Oferta Horizon Go to również bogaty dostęp do treści na żądanie. To między innymi dostęp do biblioteki MyPrime Filmy i Seriale, gdzie znaleźć można ponad 2000 filmów i seriali, dostępnych bez limitu, bez przerw na reklamę. W sumie, w ramach Horizon Go w dostępnych jest ponad 3 000 pozycji wideo.
Zachęcamy również do obejrzenia filmu z Łukaszem Firsem, który odpowiada w UPC Polska za aplikację Horizon Go.
Więcej na temat Horizon Go na www.upc.pl/telewizja/horizon-go/

Kopiuj tekst

Udostępnij

KSW 33: Khalidov – Materla w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz wywiad z Bedorfem

Już 28 listopada w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się gala KSW 33. To właśnie podczas tego wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii polskiego MMA: Khalidov – Materla. Tej gali nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali KSW 33 za pomocą systemu Pay-Per-View.