KSW 33: Khalidov – Materla w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz wywiad z Bedorfem
KSW 33: Khalidov – Materla w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz wywiad z Bedorfem

KSW 33: Khalidov – Materla w Telewizji Cyfrowej UPC. Zobacz wywiad z Bedorfem

Opublikowany

Już 28 listopada w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się gala KSW 33. To właśnie podczas tego wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii polskiego MMA: Khalidov – Materla. Tej gali nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali KSW 33 za pomocą systemu Pay-Per-View.

Konfrontacja Sztuk Walki to największa federacja promująca mieszane sztuki walki w Europie. Po pierwszej historycznej gali KSW za granicą, która odbyła się niemal miesiąc temu w Londynie, przyszedł czas na Kraków. Podczas KSW 33 fani zobaczą aż trzy pojedynki o pas tejże federacji. Kibice od lat domagali się pojedynku aktualnego mistrza wagi średniej – Michała Materli przeciwko Mamedowi Khalidovi. Warto było czekać, to właśnie podczas tej gali w walce wieczoru Michał Materla podejmie wracającego po kontuzji Mameda Khalidova. Z kolei Karol Bedorf będzie bronił pasa wagi ciężkiej KSW w walce z Michałem Kitą, a Artur Sowiński z Kleberem Koike zawalczą o pierwszy w historii pas KSW w wadze do 66 kilogramów.  Kolejnym pojedynkiem miała być walka Tomasza Drwala z Azizem Karaoglu, jednak po doznaniu kontuzji przez Drwala zastąpi go Maiquel Falcao. Całą galę widzowie będą mogli obejrzeć 28 listopada w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą usługi Pay-Per-View.
Zobacz wywiad z Karolem „Coco” Bedorfem przed walką:

Jak oglądać?

Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560, poprzez stronę internetową www.upc.pl/KSW33  oraz za pomocą SMS.

Jak zamówić dostęp do KSW 33 poprzez SMS?

Należy wysłać wiadomość SMS na numer 515 183 182
Treść wiadomości SMS z zamówieniem „KSW33.Numer identyfikacyjny”. Przykładowy sms z zamówieniem to KSW33.123456(KSW33 i numer indentyfikacyjny powinny być oddzielone kropką)
Opłata za usługę wynosi 39 zł.
Zamówienia za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów oraz www.upc.pl/KSW33 można składać do 28.11.2105 do godziny 18.30. Po 18.30 UPC nie gwarantuje nadania natychmiastowego dostępu do kanałów transmisji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC na UFC Dublin – gala MMA od kuchni

UFC to największa federacja MMA, czyli mieszanych sztuk walki na świecie. Swoje gale organizuje głównie w Stanach Zjednoczonych, jednak posiada rzesze fanów na całym świecie, w tym w Europie.  Dzięki uprzejmości Extreme Sports Channel miałem przyjemność wybrać się na europejską galę UFC, która odbyła się 24 października w Dublinie.