Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC
Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

W najbliższy weekend 7 i 8 listopada 2015 r. w raz z  premierą nowego serialu „Pakt” UPC Polska bezpłatnie udostępni kanał HBO klientom pakietu Select i Max.

Pakt” to nowy serial produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest Piotr Grodecki (w tej roli Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy dziennika „Kurier”, który rozpracowuje aferę finansową. Szybko okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Serial HBO osadzony jest w realiach współczesnej Polski.
Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów. Przez dwa dni abonenci będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć pierwsze odcinki nowych seriali HBO, najnowszy film dokumentalny HBO – „Walka z szatanem”, maraton „Watahy” oraz odkodowany odcinek „Paktu”, który zostanie wyemitowany w niedzielę 8 listopada 2015 r. o godz. 20.10 w HBO i HBO GO.  Ponadto, w HBO OD zostanie odkodowany 1 odcinek serialu „Pakt”, który będzie dostępny od 8 listopada do 31 grudnia 2015 r. a od 8 listopada 2015 r. abonenci z dostępem do usługi HBO OD/GO będą mogli zobaczyć drugi odcinek serialu „Pakt”
Dodatkowo, dla naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy konkurs. Śledźcie nasz fanpejdż. I oglądajcie pierwszy odcinek uważnie.
Zobaczcie wywiad z Magdaleną Cielecką:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.