Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC
Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

W najbliższy weekend 7 i 8 listopada 2015 r. w raz z  premierą nowego serialu „Pakt” UPC Polska bezpłatnie udostępni kanał HBO klientom pakietu Select i Max.

Pakt” to nowy serial produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest Piotr Grodecki (w tej roli Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy dziennika „Kurier”, który rozpracowuje aferę finansową. Szybko okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Serial HBO osadzony jest w realiach współczesnej Polski.
Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów. Przez dwa dni abonenci będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć pierwsze odcinki nowych seriali HBO, najnowszy film dokumentalny HBO – „Walka z szatanem”, maraton „Watahy” oraz odkodowany odcinek „Paktu”, który zostanie wyemitowany w niedzielę 8 listopada 2015 r. o godz. 20.10 w HBO i HBO GO.  Ponadto, w HBO OD zostanie odkodowany 1 odcinek serialu „Pakt”, który będzie dostępny od 8 listopada do 31 grudnia 2015 r. a od 8 listopada 2015 r. abonenci z dostępem do usługi HBO OD/GO będą mogli zobaczyć drugi odcinek serialu „Pakt”
Dodatkowo, dla naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy konkurs. Śledźcie nasz fanpejdż. I oglądajcie pierwszy odcinek uważnie.
Zobaczcie wywiad z Magdaleną Cielecką:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.