Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC
Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Weekendowe odkodowanie HBO w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

W najbliższy weekend 7 i 8 listopada 2015 r. w raz z  premierą nowego serialu „Pakt” UPC Polska bezpłatnie udostępni kanał HBO klientom pakietu Select i Max.

Pakt” to nowy serial produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest Piotr Grodecki (w tej roli Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy dziennika „Kurier”, który rozpracowuje aferę finansową. Szybko okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Serial HBO osadzony jest w realiach współczesnej Polski.
Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów. Przez dwa dni abonenci będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć pierwsze odcinki nowych seriali HBO, najnowszy film dokumentalny HBO – „Walka z szatanem”, maraton „Watahy” oraz odkodowany odcinek „Paktu”, który zostanie wyemitowany w niedzielę 8 listopada 2015 r. o godz. 20.10 w HBO i HBO GO.  Ponadto, w HBO OD zostanie odkodowany 1 odcinek serialu „Pakt”, który będzie dostępny od 8 listopada do 31 grudnia 2015 r. a od 8 listopada 2015 r. abonenci z dostępem do usługi HBO OD/GO będą mogli zobaczyć drugi odcinek serialu „Pakt”
Dodatkowo, dla naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy konkurs. Śledźcie nasz fanpejdż. I oglądajcie pierwszy odcinek uważnie.
Zobaczcie wywiad z Magdaleną Cielecką:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Rozmowa z Marcinem Heldem, zawodnikiem Bellator

Już dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w historii polskiego MMA! Marcin Held, najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej, drugiej co do wielkości organizacji Bellator podejmie Willa Brooksa w walce o pas tejże organizacji.