Newsroom na weekend. Rozmowa z Marcinem Heldem, zawodnikiem Bellator
Newsroom na weekend. Rozmowa z Marcinem Heldem, zawodnikiem Bellator

Newsroom na weekend. Rozmowa z Marcinem Heldem, zawodnikiem Bellator

Opublikowany

Już dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w historii polskiego MMA! Marcin Held, najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej, drugiej co do wielkości organizacji Bellator podejmie Willa Brooksa w walce o pas tejże organizacji.

Czy Held pokona Brooks’a? Jak wyglądają jego przygotowania? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie, gdzie Antonino de Gregorio tuż przed walką przepytał naszego zawodnika. Transmisję z tego pojedynku będziecie mogli obejrzeć na Canal+.
Zobaczcie naszą rozmowę:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Liberty Global ogłosiło wyniki za trzeci kwartał 2015 roku

UPC Polska zwiększa inwestycje, liczbę cyfrowych usług i nowych treści dostępnych dla klientów