Ważna informacja dla klientów
Ważna informacja dla klientów

Ważna informacja dla klientów

Opublikowany

Bardzo ważna INFORMACJA dla naszych Klientów.

Dziś na skrzynki mailowe niektórych klientów UPC mogła trafić korespondencja wysyłana przez przestępców podszywających się pod UPC Polska, zawierająca złośliwe oprogramowanie.
Temat wiadomości to: „REKLAMACJA – UPC – Odpowiedz na korespondencje KOR/125104/8430 z dnia 27-10-2015”.
Wiadomość nie zawiera treści lecz jedynie załącznik: REKLAMACJA_27_10_2015.DOC.RAR, którego uruchomienie grozi zainfekowaniem komputera koniem trojańskim Tinba, atakującym usługi bankowości elektronicznej.
W polu OD (nadawca) nie widnieje adres ani nazwa UPC Polska. Wiadomości są rozsyłane z zaatakowanych skrzynek mailowych prywatnych osób.
Clipboard01.png
UPC NIE JEST nadawcą tej wiadomości. Jeśli odebrałeś taką wiadomość, nie otwieraj załącznika. Prosimy o niezwłoczne wykasowanie takiej wiadomości. Jeśli załącznik został uruchomiony, to jak najszybciej należy odłączyć komputer od sieci i udać się po pomoc do specjalistów.
Pragniemy oficjalnie poinformować, że UPC Polska NIGDY NIE WYSYŁA WIADOMOŚCI BEZ TREŚCI Z ZAŁĄCZNIKAMI W FORMACIE RAR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.