Ważna informacja dla klientów
Ważna informacja dla klientów

Ważna informacja dla klientów

Opublikowany

Bardzo ważna INFORMACJA dla naszych Klientów.

Dziś na skrzynki mailowe niektórych klientów UPC mogła trafić korespondencja wysyłana przez przestępców podszywających się pod UPC Polska, zawierająca złośliwe oprogramowanie.
Temat wiadomości to: „REKLAMACJA – UPC – Odpowiedz na korespondencje KOR/125104/8430 z dnia 27-10-2015”.
Wiadomość nie zawiera treści lecz jedynie załącznik: REKLAMACJA_27_10_2015.DOC.RAR, którego uruchomienie grozi zainfekowaniem komputera koniem trojańskim Tinba, atakującym usługi bankowości elektronicznej.
W polu OD (nadawca) nie widnieje adres ani nazwa UPC Polska. Wiadomości są rozsyłane z zaatakowanych skrzynek mailowych prywatnych osób.
Clipboard01.png
UPC NIE JEST nadawcą tej wiadomości. Jeśli odebrałeś taką wiadomość, nie otwieraj załącznika. Prosimy o niezwłoczne wykasowanie takiej wiadomości. Jeśli załącznik został uruchomiony, to jak najszybciej należy odłączyć komputer od sieci i udać się po pomoc do specjalistów.
Pragniemy oficjalnie poinformować, że UPC Polska NIGDY NIE WYSYŁA WIADOMOŚCI BEZ TREŚCI Z ZAŁĄCZNIKAMI W FORMACIE RAR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

KSW 32 Road To Wembley już w sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC

Klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali KSW 32, która odbędzie się 31 października, po raz pierwszy za granicą, w Londynie.