KSW 32 Road To Wembley już w sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC

KSW 32 Road To Wembley już w sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali KSW 32, która odbędzie się 31 października, po raz pierwszy za granicą, w Londynie.

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki 32 Road To Wembley fani zobaczą m.in. pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Peterem Grahamem, Borysa Mańkowskiego z Jessem Taylorem czy Marcina Różalskiego z Jamesem McSweeneyem. Podczas wydarzenia wystąpi rekordowo wielu polskich zawodników.
To będzie prawdziwa gratka dla fanów mieszanych sztuk walki. Pierwszy raz w historii KSW walki odbędą się poza granicami Polski, w Londynie. Całą galę widzowie będą mogli obejrzeć 31 października w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą usługi Pay-Per-View.

Jak oglądać?

Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560 oraz poprzez stronę internetową www.upc.pl/KSW32    
Opłata za usługę wynosi 39 zł.
Zamówienia za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów oraz www.upc.pl/KSW32 można składać do 31.10.2105 do godziny 18.30. Po 18.30 UPC nie gwarantuje nadania natychmiastowego dostępu do kanałów transmisji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

353-upc-gala-ksw32-ppv-pudzianowski-graham-facebook-1200x627.jpg

grafika | 281 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Rozmowa z Krzysztofem Jotko, zawodnikiem UFC

Czy Krzysztof Jotko pokona w sobotę Scotta Askhama? Nasz rodak walczy w prelimsach UFC. Dziś zobaczycie nasz wywiad z Krzysztofem Jotko.