KSW 32 Road To Wembley już w sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC

KSW 32 Road To Wembley już w sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali KSW 32, która odbędzie się 31 października, po raz pierwszy za granicą, w Londynie.

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki 32 Road To Wembley fani zobaczą m.in. pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Peterem Grahamem, Borysa Mańkowskiego z Jessem Taylorem czy Marcina Różalskiego z Jamesem McSweeneyem. Podczas wydarzenia wystąpi rekordowo wielu polskich zawodników.
To będzie prawdziwa gratka dla fanów mieszanych sztuk walki. Pierwszy raz w historii KSW walki odbędą się poza granicami Polski, w Londynie. Całą galę widzowie będą mogli obejrzeć 31 października w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą usługi Pay-Per-View.

Jak oglądać?

Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560 oraz poprzez stronę internetową www.upc.pl/KSW32    
Opłata za usługę wynosi 39 zł.
Zamówienia za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów oraz www.upc.pl/KSW32 można składać do 31.10.2105 do godziny 18.30. Po 18.30 UPC nie gwarantuje nadania natychmiastowego dostępu do kanałów transmisji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

353-upc-gala-ksw32-ppv-pudzianowski-graham-facebook-1200x627.jpg

grafika | 281 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.