Nagroda dla Ambasadora Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big wręczona
Nagroda dla Ambasadora Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big wręczona

Nagroda dla Ambasadora Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big wręczona

Opublikowany

Ambasador Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big 2015 – wyróżnienie PIKE, NCBiR oraz UPC dla operatorów, którzy dostarczają szybki Internet i stosują nowoczesne technologie, przyczyniając się do rozwoju małych firm w swoim regionie, zostało przyznane po raz pierwszy. Wczoraj, drugiego dnia 42. odsłony Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2015 w Krakowie, nagrodę odebrał reprezentujący spółkę Inea z Poznania Jarosław Pijanowski, członek zarządu spółki.

Konferencja i wystawa PIKE to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli telekomunikacji, mediów technologii świadczących swoje usługi na terenie Polski. UPC zadecydowało o wyróżnieniu Inei, jako pierwszej w historii za „dostarczanie firmom narzędzi, potrzebnych do rozwoju biznesu, ekspansji  i skutecznego konkurowania w globalnej gospodarce”.
Za nazwą nagrody – Ambasador Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big – stoi przesłanie programu o tej samej nazwie, realizowanego przez UPC Biznes. Nabór do konkursu Think Big, adresowanego do mikro i małych przedsiębiorców z ambicjami globalnej ekspansji swojego biznesu, rozwijających firmę w oparciu o nowoczesne technologie, odbywa się w tym roku już po raz trzeci. Przedsiębiorcy z całej Polski mogą do 30 listopada zgłosić się do udziału w programie UPC Biznes, który najlepsze pomysły na rozwój działalności uhonoruje pulą nagród o łącznej wartości 80 000 zł oraz propozycją dalszej współpracy z operatorem. Aplikacje przyjmowane są za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie internetowej www.thinkbig.upc.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 

MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

UPC Polska wraz z kanałem Nickelodeon zapraszają w dniu 17 października na MEGAatrakcje w Salonie Sprzedaży UPC przy ulicy Młyńskiej 23 w Katowicach. Odwiedzających salon czekają niesamowite atrakcje, m.in. szalona sesja zdjęciowa w fotobudce czy postacie z ulubionych kreskówek, które z tej okazji zejdą z telewizyjnych ekranów. Klienci, którzy odwiedzą salon i zdecydują się skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty na usługi UPC, otrzymają dodatkowy gadżet!