MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach
MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

Opublikowany

UPC Polska wraz z kanałem Nickelodeon zapraszają w dniu 17 października na MEGAatrakcje w Salonie Sprzedaży UPC przy ulicy Młyńskiej 23 w Katowicach. Odwiedzających salon czekają niesamowite atrakcje, m.in. szalona sesja zdjęciowa w fotobudce czy postacie z ulubionych kreskówek, które z tej okazji zejdą z telewizyjnych ekranów. Klienci, którzy odwiedzą salon i zdecydują się skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty na usługi UPC, otrzymają dodatkowy gadżet!

To nie koniec niespodzianek: UPC Polska wraz z Nickelodeon na łamach „Dziennika Zachodniego” przygotowało wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G. Wystarczy wymyślić hasło łączące Katowice z usługą Horizon od UPC, a autor najbardziej kreatywnej propozycji otrzyma tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G od Nickelodeon.
Rozwój Salonów Sprzedaży UPC to odpowiedz na potrzeby klientów, którzy chcą mieć większy wybór miejsc, w których mogą zapoznać się z oferta operatora. To właśnie w Salonie Sprzedaży UPC można osobiście wypytać konsultanta o szczegóły wybranej oferty, podpisać umowę, czy kupić usługi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.