MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach
MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

Opublikowany

UPC Polska wraz z kanałem Nickelodeon zapraszają w dniu 17 października na MEGAatrakcje w Salonie Sprzedaży UPC przy ulicy Młyńskiej 23 w Katowicach. Odwiedzających salon czekają niesamowite atrakcje, m.in. szalona sesja zdjęciowa w fotobudce czy postacie z ulubionych kreskówek, które z tej okazji zejdą z telewizyjnych ekranów. Klienci, którzy odwiedzą salon i zdecydują się skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty na usługi UPC, otrzymają dodatkowy gadżet!

To nie koniec niespodzianek: UPC Polska wraz z Nickelodeon na łamach „Dziennika Zachodniego” przygotowało wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G. Wystarczy wymyślić hasło łączące Katowice z usługą Horizon od UPC, a autor najbardziej kreatywnej propozycji otrzyma tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G od Nickelodeon.
Rozwój Salonów Sprzedaży UPC to odpowiedz na potrzeby klientów, którzy chcą mieć większy wybór miejsc, w których mogą zapoznać się z oferta operatora. To właśnie w Salonie Sprzedaży UPC można osobiście wypytać konsultanta o szczegóły wybranej oferty, podpisać umowę, czy kupić usługi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Nowa odsłona kampanii TV wspierającej ofertę UPC Polska

Najnowszy spot, promujący megaszybki internet oraz telewizję UPC, to kontynuacja kampanii, której idea kreatywna brzmi: Po co chodzić do sąsiada, jeśli można mieć UPC u siebie. Premiera w piątek.