MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach
MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

MEGAatrakcje w Salonie UPC na Młyńskiej w Katowicach

Opublikowany

UPC Polska wraz z kanałem Nickelodeon zapraszają w dniu 17 października na MEGAatrakcje w Salonie Sprzedaży UPC przy ulicy Młyńskiej 23 w Katowicach. Odwiedzających salon czekają niesamowite atrakcje, m.in. szalona sesja zdjęciowa w fotobudce czy postacie z ulubionych kreskówek, które z tej okazji zejdą z telewizyjnych ekranów. Klienci, którzy odwiedzą salon i zdecydują się skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty na usługi UPC, otrzymają dodatkowy gadżet!

To nie koniec niespodzianek: UPC Polska wraz z Nickelodeon na łamach „Dziennika Zachodniego” przygotowało wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G. Wystarczy wymyślić hasło łączące Katowice z usługą Horizon od UPC, a autor najbardziej kreatywnej propozycji otrzyma tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE 7.0 8GB 3G od Nickelodeon.
Rozwój Salonów Sprzedaży UPC to odpowiedz na potrzeby klientów, którzy chcą mieć większy wybór miejsc, w których mogą zapoznać się z oferta operatora. To właśnie w Salonie Sprzedaży UPC można osobiście wypytać konsultanta o szczegóły wybranej oferty, podpisać umowę, czy kupić usługi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Newsroom na weekend. Nowa odsłona kampanii TV wspierającej ofertę UPC Polska

Najnowszy spot, promujący megaszybki internet oraz telewizję UPC, to kontynuacja kampanii, której idea kreatywna brzmi: Po co chodzić do sąsiada, jeśli można mieć UPC u siebie. Premiera w piątek.