UPC otwiera punkt sprzedaży w Nowym Sączu
UPC otwiera punkt sprzedaży w Nowym Sączu

UPC otwiera punkt sprzedaży w Nowym Sączu

Opublikowany

Już od dziś mieszkańcy Nowego Sącza mogą zamawiać usługi UPC w punkcie sprzedaży, usytuowanym w CH Gołąbkowice.

Do partnerskiego punktu sprzedaży ActiveJet w CH Gołąbkowice, w budynku Tesco, przy ul. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 11 przychodzić można przez cały tydzień. Dzięki temu mieszkańcy Nowego Sącza mają doskonałą możliwość, by zapoznać się z ofertą UPC i uzyskać wszelkie informacje nt. usług.
Kampania informująca o wprowadzaniu usług UPC w Nowym Sączu rozpoczęła się w połowie września, a usługi będą dostępne od 26 października. Cały czas mieszkańcy miasta mogą zaglądać na dedykowaną stronę NowySacz.upc.pl, gdzie znajdują się informacje o ofercie. Na portalu można pozostawić swoje dane kontaktowe w celu umówienia wizyty instalatora.
Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. UPC na IX Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”

O prywatności w sieci i cyfrowym ja
. W miniony czwartek miałam zaszczyt wystąpić w bardzo ciekawym panelu „Jak chronić prywatność młodych ludzi w sieci?” podczas IX Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci.
. Nasz panel ciekawym wyst