UPC otwiera punkt sprzedaży w Głogowie
UPC otwiera punkt sprzedaży w Głogowie

UPC otwiera punkt sprzedaży w Głogowie

Opublikowany

Już od dziś mieszkańcy Głogowa mogą zamawiać usługi UPC w punkcie sprzedaży, usytuowanym w Galerii Głogów.

Do partnerskiego punktu sprzedaży ActiveJet (naprzeciwko kas Carrefour) przychodzić można przez cały tydzień (pon.-sob. 9:00-21:00, niedz. 10:00-20:00). Dzięki temu mieszkańcy Głogowa mają doskonałą możliwość, by zapoznać się z ofertą UPC i uzyskać wszelkie informacje nt. usług.
Kampania informująca o wprowadzaniu usług UPC w Głogowie rozpoczęła się pod koniec lipca. Mieszkańcy miasta mogą też zajrzeć na dedykowaną stronę Glogow.upc.pl, gdzie znajdują się informacje o ofercie. Na portalu można pozostawić swoje dane kontaktowe w celu umówienia wizyty instalatora.
Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.