Dagmara Krzesińska z UPC w konkursie na „Człowieka, który zmienia biznes”

Dagmara Krzesińska z UPC w konkursie na „Człowieka, który zmienia biznes”

Opublikowany

nagroda.jpg
Nasza koleżanka, Dagmara Krzesińska, Ekspert ds. odpowiedzialnego biznesu i reputacji w UPC Polska, została zgłoszona przez członków Koalicji „Dojrz@łość w sieci” do konkursu „Człowiek, który zmienia biznes 2014”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W ramach konkursu, partner medialny TVP Info, spośród 50 zgłoszeń wybrał 10 i zaprosił widzów TVP Info oraz użytkowników portalu tvp.info do głosowania na „Człowieka, który zmienia biznes według widzów TVP Info”. Wśród tych 10 osób znalazła się Dagmara Krzesińska, realizująca działania CSR (biznesu odpowiedzialnego społecznie) w UPC Polska od 2004 roku.
Tytuł zostanie przyznany osobie, która zdobędzie najwięcej głosów w internetowej sondzie, dostępnej na stronach serwisu tvp.info w dniach 22 września – 9 października. System do głosowania działa w pełni sprawnie na przeglądarkach Mozilla Firefox i Google Chrome.
Celem nagrody głównej konkursu „Człowiek, który zmienia biznes 2014” jest uhonorowanie osób, które swoim osobistym zaangażowaniem przyczyniały się w ostatnim roku do upowszechnienia CSR w Polsce. To pierwsza w Polsce próba wyróżnienia i docenienia osób zaangażowanych na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Dotyczy zarówno przedstawicieli firm, jak i otoczenia biznesu.
Przyznana zostanie również Nagroda Jubileuszowa w związku z tegorocznymi obchodami „15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce” oraz nagroda „Człowieka, która zmienia biznes według widzów TVP Info”, partnera medialnego wyróżnienia. Wszyscy laureaci zostaną ogłoszeni 20 października br., podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Usługi UPC pojawią się jesienią w Nowym Sączu

UPC Polska stawia na inwestycje i rozwój, także w nowych miejscowościach. Operator ruszył z akcją informacyjną w Nowym Sączu, a już w październiku wystartuje w tym mieście z ofertą detaliczną i biznesową.