Dagmara Krzesińska z UPC w konkursie na „Człowieka, który zmienia biznes”

Dagmara Krzesińska z UPC w konkursie na „Człowieka, który zmienia biznes”

Opublikowany

nagroda.jpg
Nasza koleżanka, Dagmara Krzesińska, Ekspert ds. odpowiedzialnego biznesu i reputacji w UPC Polska, została zgłoszona przez członków Koalicji „Dojrz@łość w sieci” do konkursu „Człowiek, który zmienia biznes 2014”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W ramach konkursu, partner medialny TVP Info, spośród 50 zgłoszeń wybrał 10 i zaprosił widzów TVP Info oraz użytkowników portalu tvp.info do głosowania na „Człowieka, który zmienia biznes według widzów TVP Info”. Wśród tych 10 osób znalazła się Dagmara Krzesińska, realizująca działania CSR (biznesu odpowiedzialnego społecznie) w UPC Polska od 2004 roku.
Tytuł zostanie przyznany osobie, która zdobędzie najwięcej głosów w internetowej sondzie, dostępnej na stronach serwisu tvp.info w dniach 22 września – 9 października. System do głosowania działa w pełni sprawnie na przeglądarkach Mozilla Firefox i Google Chrome.
Celem nagrody głównej konkursu „Człowiek, który zmienia biznes 2014” jest uhonorowanie osób, które swoim osobistym zaangażowaniem przyczyniały się w ostatnim roku do upowszechnienia CSR w Polsce. To pierwsza w Polsce próba wyróżnienia i docenienia osób zaangażowanych na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Dotyczy zarówno przedstawicieli firm, jak i otoczenia biznesu.
Przyznana zostanie również Nagroda Jubileuszowa w związku z tegorocznymi obchodami „15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce” oraz nagroda „Człowieka, która zmienia biznes według widzów TVP Info”, partnera medialnego wyróżnienia. Wszyscy laureaci zostaną ogłoszeni 20 października br., podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.