Usługi UPC pojawią się jesienią w Nowym Sączu
Usługi UPC pojawią się jesienią w Nowym Sączu

Usługi UPC pojawią się jesienią w Nowym Sączu

Opublikowany

UPC Polska stawia na inwestycje i rozwój, także w nowych miejscowościach. Operator ruszył z akcją informacyjną w Nowym Sączu, a już w październiku wystartuje w tym mieście z ofertą detaliczną i biznesową.

Nowy Sącz to kolejna nowa miejscowość na mapie UPC i kolejne – po Płocku, Głogowie, Rzeszowie i Tarnowie – miasto, w którym operator zainwestował w tym roku w nową infrastrukturę cyfrową. Dodatkowo, realizując strategię konsolidacji rozproszonego rynku kablowego, UPC rozpoczął dostarczanie swoich usług również mieszkańcom Bolesławca, Zdzieszowic i Kowar. W sumie dzięki stałym inwestycjom w rozwój z zasięgu szerokopasmowych sieci UPC cieszyć może się obecnie ponad 2,8 mln gospodarstw domowych, w ponad 140 miastach.
Mieszkańcy Nowego Sącza wraz z uruchomieniem oferty operatora, poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, łączącej w sobie trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu.
W mieście ruszyła już kampania informacyjna dotycząca usług UPC, a oferta będzie dostępna w tym mieście od połowy października. Działa dedykowana strona NowySacz.upc.pl, która umożliwia klientom pozostawienie swoich danych kontaktowych w celu umówienia wizyty instalatora.
Już 1 października usługi UPC będzie można zamawiać w salonie partnerskim ActiveJet, usytuowanym w Tesco, przy ul. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 11 w Nowym Sączu.
Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

AXN HD i AXN Spin HD z Gwiezdnymi Wojnami w Telewizji Cyfrowej UPC

28 wrześnią do bogatej oferty Telewizji Cyfrowej dołączają AXN HD i AXN Spin HD, dotychczas dostępne w jakości SD. Tym samym, fani sagi Gwiezdnych Wojen jesienią obejrzą światowy fenomen w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. AXN HD znajdzie się w pakiecie Select i Max, a AXN Spin HD w pakiecie Max. Ponadto, przez cały październik i listopad AXN White i AXN Black będą dostępne w pakiecie Select. AXN HD i AXN Spin HD to 71 i 72 kanał HD dostępny w Telewizji Cyfrowej UPC.