AXN HD i AXN Spin HD z Gwiezdnymi Wojnami w Telewizji Cyfrowej UPC
AXN HD i AXN Spin HD z Gwiezdnymi Wojnami w Telewizji Cyfrowej UPC

AXN HD i AXN Spin HD z Gwiezdnymi Wojnami w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

28 wrześnią do bogatej oferty Telewizji Cyfrowej dołączają AXN HD i AXN Spin HD, dotychczas dostępne w jakości SD. Tym samym, fani sagi Gwiezdnych Wojen jesienią obejrzą światowy fenomen w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. AXN HD znajdzie się w pakiecie Select i Max, a AXN Spin HD w pakiecie Max. Ponadto, przez cały październik i listopad AXN White i AXN Black będą dostępne w pakiecie Select. AXN HD i AXN Spin HD to 71 i 72 kanał HD dostępny w Telewizji Cyfrowej UPC.

AXN HD to wielokrotnie nagradzane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, kino amerykańskie, jak i produkcje europejskie. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, obyczajowych, przygodowych oraz sensacyjnych. W AXN można zobaczyć takie hity jak:  Hannibal, Czarna lista, Elementary, Agenci NCIS, Zabójcze umysły , Gwiezdne Wojny, Przekraczając granice i wiele innych. Z kolei oferta AXN Spin HD skierowana jest do młodych widzów aktywnie użytkujących media. Stałymi pozycjami w paśmie są takie seriale jak: Teen wolf: Nastoletni wilkołak, Przygody Merlina, Robot Chicken, Dragon Ball Z, Naruto oraz utrzymany w konwencji znanej polskim widzom kreskówki Family Guy, serial American Dad! Na antenie znajdują się również tytuły typowo dziewczęce jak Plotkara, Nastoletnia Maria Stuart, Zaklinacze koni, a także trzymających w napięciu Słodkich Kłamstewkach.
Ponadto, nadawca przygotował niespodziankę. Tej jesieni AXN wyemituje sześć części sagi Gwiezdne wojny. Na początku października na antenie stacji pojawi się nowa trylogia (części I, II i III). Stara trylogia (części IV, V i VI) pojawi się w AXN na przełomie października i listopada. Kanały AXN pokażą również animowane produkcje  Gwiezdne wojny: Rebelianci I  Gwiezdne wojny: Wojny klonów VI (po raz pierwszy w Polsce), oraz  filmy dokumentalne o kulisach powstania serii. Na największych fanów Luke’a i Anakina Skywalkerów czeka również całodzienny maraton wszystkich części serii.
Programy AXN, w zależności od dekodera znajdą się na pozycji:
  • AXN HD: UPC Mediabox – 475, Horizon I Kaon – 214
  • AXN Spin HD: UPC Mediabox – 477, Horizon I Kaon – 215
  • AXN White: UPC Mediabox – 479, Horizon I Kaon -216
  • AXN Black: UPC Mediabox – 480, Horizon I Kaon – 217

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Polsat Boxing Night

W sobotę, 26 września odbędzie się długo wyczekiwana gala Polsat Boxing Night, gdzie zmierzy się dwóch polskich mistrzów Tomasz Adamek z Przemysławem Saletą. Bokserskie starcie jesieni będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Tej gali nie mogło zabraknąć w UPC! Wszyscy klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli kupić dostęp za pomocą usługi PPV.