Newsroom na weekend. Polsat Boxing Night

Newsroom na weekend. Polsat Boxing Night

Opublikowany

W sobotę, 26 września odbędzie się długo wyczekiwana gala Polsat Boxing Night, gdzie zmierzy się dwóch polskich mistrzów Tomasz Adamek z Przemysławem Saletą. Bokserskie starcie jesieni będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Tej gali nie mogło zabraknąć w UPC! Wszyscy klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli kupić dostęp za pomocą usługi PPV.

Tomasz Adamek, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation (IBF) i International Boxing Organization (IBO) w kategorii junior ciężkiej oraz World Boxing Council (WBC) w kategorii półciężkiej. To  jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów ostatnich lat. W ostatnim czasie zanotował jednak dwie porażki z rzędu, m.in. w listopadzie z Arturem Szpilką. Bokser po ostatniej porażce ogłosił decyzję o zakończeniu kariery sportowej, ale ostatecznie zwyciężył w nim duch sportowca. Teraz z pewnością jest głodny zwycięstwa. Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany w Polsce i na świecie, 47-letni Przemysław Saleta, kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. Saleta ostatnią walkę stoczył w 2013 roku, a jego przeciwnikiem był nie kto inny jak sam Andrzej Gołota, którego Saleta znokautował w VI rundzie.
Jak zakończy się bokserskie starcie jesieni?
Dowiecie się wkrótce! Nie przegapcie tej gali i zamówcie dostęp w UPC Polska.
Więcej informacji znajdziecie na www.upc.pl/adamek-saleta/ i na kanale 90 dekoderów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD

25 września do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołącza Romance TV. To kanał filmowo- serialowy dla kobiet. Dostępny będzie w pakiecie Max. Ponadto, klienci usługi My Prime zyskają dostęp do filmów i seriali z ramówki Romance TV. To już 70 kanał w jakości HD.