Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD
Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD

Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD

Opublikowany

25 września do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołącza Romance TV. To kanał filmowo- serialowy dla kobiet. Dostępny będzie w pakiecie Max. Ponadto, klienci usługi My Prime zyskają dostęp do filmów i seriali z ramówki Romance TV. To już 70 kanał w jakości HD.

Romance TV to kanał filmowy skierowany do kobiet, który prezentuje europejskie seriale i filmy romantyczne oraz ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Ingi Lindstroem, Barbary Wood, Emilie Richards, Charlotte Link, Utty Danelli i Katie Fforde.  Od dnia startu do końca grudnia kanał będzie dostępny, w ramach otwartego okna, dla wszystkich abonentów pakietów Select i Max. Od stycznia 2016 Romance TV będzie dostępny wyłącznie ramach pakietu Max. Dodatkowo, wszyscy klienci usługi My Prime będą mieli dostęp do bogatej oferty europejskich, romantycznych produkcji filmowych oraz seriali obyczajowych i komediowych na dekoderze i urządzeniach mobilnych.
W zależności od dekodera pojawi się na:
  • UPC Mediabox – 493
  • Horizon i Kaon* – 225
  • * do 28 września na dekoderach Kaon w Warszawie – 224

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.