Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD
Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD

Romance TV w Telewizji Cyfrowej UPC. Aż 70 kanałów w HD

Opublikowany

25 września do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołącza Romance TV. To kanał filmowo- serialowy dla kobiet. Dostępny będzie w pakiecie Max. Ponadto, klienci usługi My Prime zyskają dostęp do filmów i seriali z ramówki Romance TV. To już 70 kanał w jakości HD.

Romance TV to kanał filmowy skierowany do kobiet, który prezentuje europejskie seriale i filmy romantyczne oraz ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Ingi Lindstroem, Barbary Wood, Emilie Richards, Charlotte Link, Utty Danelli i Katie Fforde.  Od dnia startu do końca grudnia kanał będzie dostępny, w ramach otwartego okna, dla wszystkich abonentów pakietów Select i Max. Od stycznia 2016 Romance TV będzie dostępny wyłącznie ramach pakietu Max. Dodatkowo, wszyscy klienci usługi My Prime będą mieli dostęp do bogatej oferty europejskich, romantycznych produkcji filmowych oraz seriali obyczajowych i komediowych na dekoderze i urządzeniach mobilnych.
W zależności od dekodera pojawi się na:
  • UPC Mediabox – 493
  • Horizon i Kaon* – 225
  • * do 28 września na dekoderach Kaon w Warszawie – 224

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Tomasz Izydorczyk nowym Dyrektorem Marketingu UPC Polska

1 października do zespołu UPC Polska dołącza Tomasz Izydorczyk, który rozpocznie pracę na stanowisku Dyrektora Marketingu UPC Polska. Odpowiedzialny będzie za kreację, opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, strategii produktowej UPC oraz marki firmy.