Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC
Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC

Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC

Opublikowany

UPC Polska wprowadza nowy układ kanałów na dekoderach KAON oraz kończy dublowanie programów w jakości SD. To wszystko z myślą o klientach, by korzystanie z Telewizji Cyfrowej UPC było jeszcze łatwiejsze i bardziej przejrzyste.

Od 22 września klienci dekoderów KAON z  Zielonej Góry, Krakowa i okolic mogą już korzystać z nowego układu na dekoderach KAON. 28 września tą zmianą zostaną również objęci mieszkańcy Warszawy. Tym samym, abonenci posiadający dekodery KAON otrzymają tę samą numerację, jak klienci dekoderów Horizon, co oznacza jeszcze jaśniejszą i bardziej intuicyjną numerację programu TV, np. TVP 1 będzie dostępne na pozycji 1, a nie jak do tej pory 101. Zmiany na dekoderze KAON to również koniec dublowania kanałów w jakości SD – oznacza to, że klienci, którzy posiadali kanały w dwóch formatach (np. TVP 1 SD i TVP 1 HD),  zobaczą na swoich dekoderach wyłącznie wersje w wyższej jakości – HD.
Jakie korzyści? Klienci zyskają:
  • krótszy czas dotarcia do ulubionych programów.
  • łatwiejszy dostęp i nawigację po układzie kanałów.
  • brak kanałów w dwóch formatach (SD i HD). Wyłącznie w H
Więcej informacji znajduje się na stronie upc.pl:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend- UPC Digital Art na półmetku

Poznaliśmy finalistów projektu UPC Digital Art, konkursu dedykowanego artystom, którzy wykorzystują w swoich projektach technologie cyfrowe, w tym m.in.: ilustratorzy, twórcy animacji i muzyki.