Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC
Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC

Nowy układ oraz brak dubli SD na dekoderach KAON od UPC

Opublikowany

UPC Polska wprowadza nowy układ kanałów na dekoderach KAON oraz kończy dublowanie programów w jakości SD. To wszystko z myślą o klientach, by korzystanie z Telewizji Cyfrowej UPC było jeszcze łatwiejsze i bardziej przejrzyste.

Od 22 września klienci dekoderów KAON z  Zielonej Góry, Krakowa i okolic mogą już korzystać z nowego układu na dekoderach KAON. 28 września tą zmianą zostaną również objęci mieszkańcy Warszawy. Tym samym, abonenci posiadający dekodery KAON otrzymają tę samą numerację, jak klienci dekoderów Horizon, co oznacza jeszcze jaśniejszą i bardziej intuicyjną numerację programu TV, np. TVP 1 będzie dostępne na pozycji 1, a nie jak do tej pory 101. Zmiany na dekoderze KAON to również koniec dublowania kanałów w jakości SD – oznacza to, że klienci, którzy posiadali kanały w dwóch formatach (np. TVP 1 SD i TVP 1 HD),  zobaczą na swoich dekoderach wyłącznie wersje w wyższej jakości – HD.
Jakie korzyści? Klienci zyskają:
  • krótszy czas dotarcia do ulubionych programów.
  • łatwiejszy dostęp i nawigację po układzie kanałów.
  • brak kanałów w dwóch formatach (SD i HD). Wyłącznie w H
Więcej informacji znajduje się na stronie upc.pl:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.