Sport+ HD z finałem PGE Ekstraligi w Telewizji Cyfrowej UPC
Sport+ HD z finałem PGE Ekstraligi w Telewizji Cyfrowej UPC

Sport+ HD z finałem PGE Ekstraligi w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Jeszcze więcej emocjonujących spotkań w Telewizji Cyfrowej UPC. Od jutra oferta sportowa UPC zostaje wzbogacona o kolejny kanał –  nSport+ HD. Nowy program dostępny będzie w pakietach Max oraz CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE. To 69 kanał w jakości HD.

nSport+ HD to gwarancja niezapomnianych  sportowych wrażeń w jakości HD. Jest przedsionkiem do świata premium. To właśnie na nSport+ HD fani będą mogli w najbliższą niedzielę obejrzeć finał PGE Ekstraligi, w którym zmierzą się  Betard Sparta Wrocław z Fogo Unią Leszno. Ponadto, kibicom nie zabraknie emocji dzięki piłkarskim teatrom marzeń m.in. Lidze Mistrzów UEFA oraz Lidze Europy UEFA. Dodatkowo, fani piłki nożnej będą mogli śledzić wybrane mecze polskiej Ekstraklasy, m.in. sobotnie spotkanie między Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, a Pogonią Szczecin. nSport+ to także magazyny, reportaże i ekskluzywne wywiady.
Kanał nSport+ wzbogaci propozycję kanałów tematycznych oferowanych przez UPC, w której dzięki przedłużeniu obecnej umowy z nc+, abonenci UPC będą mogli w kolejnych latach znaleźć wszystkie kanały tematyczne platformy nc+: nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ oraz teleTOON+. Wszystkie nadawane w jakości HD.

O nSport+

To kanał dający widzom dostęp do bogatej i różnorodnej oferty sportowej. Jest przedsionkiem do świata premium. Można oglądać w nim m.in. transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA oraz wybrane mecze polskiej Ekstraklasy, a także żużlową PGE Ekstraligę. nSport+ to także magazyny, reportaże i ekskluzywne wywiady.

Najciekawsze pozycje programowe nSport+ w najbliższym tygodniu:

Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Pogoń Szczecin, 19.09, 15:10 PGE Ekstraliga: KS Toruń – Unia Tarnów, mecz o 3. miejsce, 20.09, 16:30 PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno, mecz finałowy, 20.09, 19:00 Magazyn PGE Ekstraligi, 20.09, 21:45 Magazyn Ekstraklasa po godzinach, 21.09, 20:00
nSport+ HD, w zależności od dekodera znajdzie się pod numerem:
  • Mediabox: 452, 553
  • Horizon: 238, 502
  • Kaon: 19, 403

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC Biznes stawia na nowoczesną przedsiębiorczość i rusza z 3. edycją programu THINK BIG – Go beyond borders!

Wystartowała kolejna odsłona programu adresowanego do odważnych, ambitnych przedsiębiorców – THINK BIG. Organizatorem konkursu jest UPC Biznes – jeden z największych w Polsce dostawców Internetu i rozwiązań cyfrowych dla firm. W tym roku programowi towarzyszy hasło Go Beyond Borders!zachęcające do przełamywania barier, które towarzyszą rozwojowi każdego biznesu. Do wygrania jest w sumie 80 000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych.