Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC
Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC

Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Już 26 września odbędzie się długo wyczekiwana gala Polsat Boxing Night, gdzie zmierzy się dwóch polskich mistrzów Tomasz Adamek z Przemysławem Saletą. Bokserskie starcie jesieni będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Tej gali nie mogło zabraknąć w UPC! Wszyscy klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli kupić dostęp za pomocą usługi PPV.

Tomasz Adamek, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation (IBF) i International Boxing Organization (IBO) w kategorii junior ciężkiej oraz World Boxing Council (WBC) w kategorii półciężkiej. To  jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów ostatnich lat. W ostatnim czasie zanotował jednak dwie porażki z rzędu, m.in. w listopadzie z Arturem Szpilką. Bokser po ostatniej porażce ogłosił decyzję o zakończeniu kariery sportowej, ale ostatecznie zwyciężył w nim duch sportowca. Teraz z pewnością jest głodny zwycięstwa. Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany w Polsce i na świecie, 47-letni Przemysław Saleta, kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. Saleta ostatnią walkę stoczył w 2013 roku, a jego przeciwnikiem był nie kto inny jak sam Andrzej Gołota, którego Saleta znokautował w VI rundzie.
Jak zakończy się bokserskie starcie jesieni?
Dowiecie się wkrótce! Nie przegapcie tej gali i zamówcie dostęp w UPC Polska.
Więcej informacji znajdziecie na www.upc.pl/adamek-saleta/ i na kanale 90 dekoderów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.