Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC
Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC

Adamek vs. Saleta w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Już 26 września odbędzie się długo wyczekiwana gala Polsat Boxing Night, gdzie zmierzy się dwóch polskich mistrzów Tomasz Adamek z Przemysławem Saletą. Bokserskie starcie jesieni będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Tej gali nie mogło zabraknąć w UPC! Wszyscy klienci Telewizji Cyfrowej UPC będą mogli kupić dostęp za pomocą usługi PPV.

Tomasz Adamek, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation (IBF) i International Boxing Organization (IBO) w kategorii junior ciężkiej oraz World Boxing Council (WBC) w kategorii półciężkiej. To  jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów ostatnich lat. W ostatnim czasie zanotował jednak dwie porażki z rzędu, m.in. w listopadzie z Arturem Szpilką. Bokser po ostatniej porażce ogłosił decyzję o zakończeniu kariery sportowej, ale ostatecznie zwyciężył w nim duch sportowca. Teraz z pewnością jest głodny zwycięstwa. Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany w Polsce i na świecie, 47-letni Przemysław Saleta, kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. Saleta ostatnią walkę stoczył w 2013 roku, a jego przeciwnikiem był nie kto inny jak sam Andrzej Gołota, którego Saleta znokautował w VI rundzie.
Jak zakończy się bokserskie starcie jesieni?
Dowiecie się wkrótce! Nie przegapcie tej gali i zamówcie dostęp w UPC Polska.
Więcej informacji znajdziecie na www.upc.pl/adamek-saleta/ i na kanale 90 dekoderów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.