Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2
Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2

Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2

Opublikowany

Dziś kolejny z serii zapowiadanych artykułów nt. bezpieczeństwa w sieci.

Tym razem chcemy zachęcić Was do wykorzystywania narzędzi zwiększających poziom naszego bezpieczeństwa w sieci. Wspomaganie się oprogramowaniem przynosi wiele korzyści i sprawia, że jesteśmy chronieni cały czas bez angażowania naszego czasu.
302-upc-201508-bezpieczenstwo-w-sieci-750x200-2.jpg

Krok. 2 Pakiet bezpieczeństwa

Poziom bezpieczeństwa w sieci znacząco wzrasta, jeśli używasz oprogramowania chroniącego, na wszystkich urządzeniach, przez które Ty i Twoi Bliscy łączycie się z siecią. Taką ochronę, komfort i bezpieczeństwo korzystania z sieci zapewniają profesjonalne pakiety bezpieczeństwa, jak np. oferowany przez UPC.
Dzięki niemu zyskujesz ochronę:
  • swoich dokumentów, zdjęć, transakcji bankowych itp. Posiadanie takiego zabezpieczenia rekomendują np. banki.
  • przed oprogramowaniem szpiegowskim. Wystarczy na bieżąco instalować wszystkie aktualizacje.
  • Twoich dzieci przed niepożądanymi treściami. Wystarczy, że skorzystasz z kontroli rodzicielskiej będącej częścią Pakietu.
  • Twoich urządzeń mobilnych, w tym zabezpieczenie przed kradzieżą telefonu komórkowego.
W trosce o ochronę Twoją i Twoich bliskich zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który możesz zainstalować już teraz.
Zobacz, co wyróżnia Pakiet Bezpieczeństwa UPC:
Poznaj jeszcze więcej jego zalet:
Niebawem przedstawimy kolejne zasady dotyczące bezpieczeństwa w sieci, których powinien przestrzegać każdy internauta.
Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w sieci tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.