Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2
Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2

Jak dbasz o swoje bezpieczeństwo w sieci? cz. 2

Opublikowany

Dziś kolejny z serii zapowiadanych artykułów nt. bezpieczeństwa w sieci.

Tym razem chcemy zachęcić Was do wykorzystywania narzędzi zwiększających poziom naszego bezpieczeństwa w sieci. Wspomaganie się oprogramowaniem przynosi wiele korzyści i sprawia, że jesteśmy chronieni cały czas bez angażowania naszego czasu.
302-upc-201508-bezpieczenstwo-w-sieci-750x200-2.jpg

Krok. 2 Pakiet bezpieczeństwa

Poziom bezpieczeństwa w sieci znacząco wzrasta, jeśli używasz oprogramowania chroniącego, na wszystkich urządzeniach, przez które Ty i Twoi Bliscy łączycie się z siecią. Taką ochronę, komfort i bezpieczeństwo korzystania z sieci zapewniają profesjonalne pakiety bezpieczeństwa, jak np. oferowany przez UPC.
Dzięki niemu zyskujesz ochronę:
  • swoich dokumentów, zdjęć, transakcji bankowych itp. Posiadanie takiego zabezpieczenia rekomendują np. banki.
  • przed oprogramowaniem szpiegowskim. Wystarczy na bieżąco instalować wszystkie aktualizacje.
  • Twoich dzieci przed niepożądanymi treściami. Wystarczy, że skorzystasz z kontroli rodzicielskiej będącej częścią Pakietu.
  • Twoich urządzeń mobilnych, w tym zabezpieczenie przed kradzieżą telefonu komórkowego.
W trosce o ochronę Twoją i Twoich bliskich zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który możesz zainstalować już teraz.
Zobacz, co wyróżnia Pakiet Bezpieczeństwa UPC:
Poznaj jeszcze więcej jego zalet:
Niebawem przedstawimy kolejne zasady dotyczące bezpieczeństwa w sieci, których powinien przestrzegać każdy internauta.
Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w sieci tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska zwiększa inwestycje w rozwój infrastruktury szerokopasmowej

Operator zapowiada świadczenie usług w czterech nowych miejscowościach i planuje dalszy rozwój sieci.