UPC – nowy operator w Tarnowie
UPC – nowy operator w Tarnowie

UPC – nowy operator w Tarnowie

Opublikowany

UPC Polska, w ramach strategii powiększania zasięgu swoich usług, startuje z ofertą detaliczną i biznesową w Tarnowie.

Mieszkańcy miasta, wraz z uruchomieniem oferty operatora, poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, łączącej w sobie trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu z prędkością aż do 250 Mb/s.
Kampania informacyjna w Tarnowie rozpoczęła się na początku września, a oferta UPC będzie dostępna w tym mieście w połowie października. Działa już dedykowana strona Tarnow.upc.pl. Umożliwi ona klientom pozostawienie swoich danych kontaktowych w celu umówienia wizyty instalatora.
Już w przyszłym tygodniu usługi UPC będzie można zamawiać w salonie partnerskim UPC, usytuowanym w Gemini Park Tarnów, przy ul. Nowodąbrowskiej 127.
W zasięgu najnowocześniejszej sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,8 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych oferujemy również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.