Nowe kanały w ofercie UPC
Nowe kanały w ofercie UPC

Nowe kanały w ofercie UPC

Opublikowany

Power TV HD to kolejny nowy kanał, który znajduje się od dziś w ofercie UPC Polska. Poza tym od dziś dostępne będą w jakości HD dwa kolejne kanały: PULS 2 HD i Stars.TV HD.

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad połowę ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Ważne miejsce zajmują też kultowe teledyski z lat 80. i 90., które zostały poddane cyfrowej rekonstrukcji. Kanał Power TV HD dostępny będzie w pakiecie Max, jednak do 5 stycznia, w ramach promocji, oglądać go będą mogli także abonenci pakietu Select. Na dekoderze Horizon znajduje się na pozycji 717, Mediabox – 789, Kaon – 716.
PULS 2 HD dostępny jest w pakietach Select i Max. Można go znaleźć na dekoderach Horizon na pozycji 108, Mediabox- 151, Kaon – 142, Horizon – 108). Stars.TV HD to propozycja dla abonentów pakietu Max. Na dekoderach Horizon znajduje się na pozycji 707, Mediabox – 773, Kaon – 703.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.