Nowe kanały w ofercie UPC
Nowe kanały w ofercie UPC

Nowe kanały w ofercie UPC

Opublikowany

Power TV HD to kolejny nowy kanał, który znajduje się od dziś w ofercie UPC Polska. Poza tym od dziś dostępne będą w jakości HD dwa kolejne kanały: PULS 2 HD i Stars.TV HD.

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad połowę ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Ważne miejsce zajmują też kultowe teledyski z lat 80. i 90., które zostały poddane cyfrowej rekonstrukcji. Kanał Power TV HD dostępny będzie w pakiecie Max, jednak do 5 stycznia, w ramach promocji, oglądać go będą mogli także abonenci pakietu Select. Na dekoderze Horizon znajduje się na pozycji 717, Mediabox – 789, Kaon – 716.
PULS 2 HD dostępny jest w pakietach Select i Max. Można go znaleźć na dekoderach Horizon na pozycji 108, Mediabox- 151, Kaon – 142, Horizon – 108). Stars.TV HD to propozycja dla abonentów pakietu Max. Na dekoderach Horizon znajduje się na pozycji 707, Mediabox – 773, Kaon – 703.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Co to znaczy być zawodnikiem UFC? Spełnienie marzeń, przygoda życia? Posłuchajcie rozmowy z Janem Błachowiczem, który w nocy z 5 na 6 września zmierzy się w Los Angeles z Coreyem Andersonem. Transmisja na żywo, tylko na Extreme Sports Channel.