Nowe kanały w ofercie UPC
Nowe kanały w ofercie UPC

Nowe kanały w ofercie UPC

Opublikowany

Power TV HD to kolejny nowy kanał, który znajduje się od dziś w ofercie UPC Polska. Poza tym od dziś dostępne będą w jakości HD dwa kolejne kanały: PULS 2 HD i Stars.TV HD.

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad połowę ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Ważne miejsce zajmują też kultowe teledyski z lat 80. i 90., które zostały poddane cyfrowej rekonstrukcji. Kanał Power TV HD dostępny będzie w pakiecie Max, jednak do 5 stycznia, w ramach promocji, oglądać go będą mogli także abonenci pakietu Select. Na dekoderze Horizon znajduje się na pozycji 717, Mediabox – 789, Kaon – 716.
PULS 2 HD dostępny jest w pakietach Select i Max. Można go znaleźć na dekoderach Horizon na pozycji 108, Mediabox- 151, Kaon – 142, Horizon – 108). Stars.TV HD to propozycja dla abonentów pakietu Max. Na dekoderach Horizon znajduje się na pozycji 707, Mediabox – 773, Kaon – 703.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Co to znaczy być zawodnikiem UFC? Spełnienie marzeń, przygoda życia? Posłuchajcie rozmowy z Janem Błachowiczem, który w nocy z 5 na 6 września zmierzy się w Los Angeles z Coreyem Andersonem. Transmisja na żywo, tylko na Extreme Sports Channel.