Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC
Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Opublikowany

Co to znaczy być zawodnikiem UFC? Spełnienie marzeń, przygoda życia? Posłuchajcie rozmowy z Janem Błachowiczem, który w nocy z 5 na 6 września zmierzy się w Los Angeles z Coreyem Andersonem. Transmisja na żywo, tylko na Extreme Sports Channel.

Gala UFC 191 to niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki (MMA). Odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w MGM Grand Garden Arena w Los Angeles – zobaczyć je można na żywo na kanale Extreme Sports Channel o godz. 4.00. Powtórki: 6, 9 i 11 września o godz. 21:00. Zachęcamy do obejrzenia walki Jana Błachowicza, międzynarodowego mistrza KSW wagi półciężkiej, obecnie związanego z najlepszą organizacją MMA na świecie, czyli UFC.
Błachowicz znalazł chwilę na rozmowę z UPC. Nasz specjalny wysłannik, Antonino de Gregorio, zaopatrzył się z tej okazji w specjalną koszulkę. Zobaczcie koniecznie:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.