Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC
Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Newsroom na weekend. UFC 191: Rozmowa z Janem Błachowiczem, zawodnikiem UFC

Opublikowany

Co to znaczy być zawodnikiem UFC? Spełnienie marzeń, przygoda życia? Posłuchajcie rozmowy z Janem Błachowiczem, który w nocy z 5 na 6 września zmierzy się w Los Angeles z Coreyem Andersonem. Transmisja na żywo, tylko na Extreme Sports Channel.

Gala UFC 191 to niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki (MMA). Odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w MGM Grand Garden Arena w Los Angeles – zobaczyć je można na żywo na kanale Extreme Sports Channel o godz. 4.00. Powtórki: 6, 9 i 11 września o godz. 21:00. Zachęcamy do obejrzenia walki Jana Błachowicza, międzynarodowego mistrza KSW wagi półciężkiej, obecnie związanego z najlepszą organizacją MMA na świecie, czyli UFC.
Błachowicz znalazł chwilę na rozmowę z UPC. Nasz specjalny wysłannik, Antonino de Gregorio, zaopatrzył się z tej okazji w specjalną koszulkę. Zobaczcie koniecznie:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Telewizja Cyfrowa Max HD i Internet 250 Mb/s w promocji dla każdego, kto wybierze w UPC usługi w pakiecie

Nowe promocje w UPC i elastyczna oferta, która pozwala w swobodny sposób wybierać usługi.