Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska
Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska

Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Jeszcze więcej rozrywki dostępnej od dziś dla abonentów UPC – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na liście programów klienci UPC znajdą teraz Paramount HD, Comedy Central HD oraz Nick Jr.

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom rozrywkę w amerykańskim stylu. To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najnowsze produkcje Hollywood. Stacja oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray. W ofercie UPC kanał dostępny jest w pakiecie Max. Na dekoderach Horizon znalazł się na pozycji 205, Mediabox – 483, Kaon – 214.
Comedy Central był już dostępny w ofercie UPC, ale teraz można go oglądać w jakości HD – zarówno w pakiecie Select jak i Max. To kanał komediowy stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16. a 49. rokiem życia. Stacja prezentuje seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, takie jak „Teoria Wielkiego podrywu”, „Przyjaciele”, czy „Jak poznałem waszą matkę”. Comedy Central to także kultowe kreskówki, takie jak „Miasteczko South Park”. Kanał Comedy Central jest dostępny na dekoderze Horizon na pozycji 10 i 218, Mediabox – 10 i 484, Kaon – 205.
Nick Jr to z kolei kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Można tu obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Kanał jest dostępny w pakiecie Max, a znaleźć go można na dekoderach Horizon na pozycji 608, Mediabox – 668, a Kaon – 607.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.