Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska
Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska

Paramount HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Jeszcze więcej rozrywki dostępnej od dziś dla abonentów UPC – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na liście programów klienci UPC znajdą teraz Paramount HD, Comedy Central HD oraz Nick Jr.

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom rozrywkę w amerykańskim stylu. To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najnowsze produkcje Hollywood. Stacja oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray. W ofercie UPC kanał dostępny jest w pakiecie Max. Na dekoderach Horizon znalazł się na pozycji 205, Mediabox – 483, Kaon – 214.
Comedy Central był już dostępny w ofercie UPC, ale teraz można go oglądać w jakości HD – zarówno w pakiecie Select jak i Max. To kanał komediowy stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16. a 49. rokiem życia. Stacja prezentuje seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, takie jak „Teoria Wielkiego podrywu”, „Przyjaciele”, czy „Jak poznałem waszą matkę”. Comedy Central to także kultowe kreskówki, takie jak „Miasteczko South Park”. Kanał Comedy Central jest dostępny na dekoderze Horizon na pozycji 10 i 218, Mediabox – 10 i 484, Kaon – 205.
Nick Jr to z kolei kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Można tu obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Kanał jest dostępny w pakiecie Max, a znaleźć go można na dekoderach Horizon na pozycji 608, Mediabox – 668, a Kaon – 607.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Nowy sezon serialu „Wikingowie” na HISTORY. Zobacz wywiad z „Rollo”!

„Każdy pragnie władzy”- takie hasło nosi trzeci sezon serialu „Wikingowie”. Premiera odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godz. 22.00 na kanale HISTORY w Telewizji Cyfrowej UPC. Z tej okazji UPC Polska, specjalnie dla fanów „Wikingowie” przygotowało niespodziankę!