Nowy sezon serialu „Wikingowie” na HISTORY. Zobacz wywiad z „Rollo”!
Nowy sezon serialu „Wikingowie” na HISTORY. Zobacz wywiad z „Rollo”!

Nowy sezon serialu „Wikingowie” na HISTORY. Zobacz wywiad z „Rollo”!

Opublikowany

„Każdy pragnie władzy”- takie hasło nosi trzeci sezon serialu „Wikingowie”. Premiera odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godz. 22.00 na kanale HISTORY w Telewizji Cyfrowej UPC. Z tej okazji UPC Polska, specjalnie dla fanów „Wikingowie” przygotowało niespodziankę!

W ostatnim czasie Clive Standen, czyli słynny „Rollo” w ramach promocji nowego serialu przebywał w Polsce. Udało nam się go złapać i zaprosić do programu „10 pytań do …”, gdzie przeprowadziliśmy z nim wywiad na temat premiery serialu. To właśnie podczas wywiadu zdradził nam kulisy realizowania najciekawszych scen i opowiedział, jakie największe wyzwania czekały na niego podczas kręcenia trzeciego sezonu „Wikingów”.

Zobaczcie sami:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

#upcDigitalArt: Jak stworzyć cyfrowy dźwięk?

Muzyka elektroniczna już dawno weszła do mainstreamu, ale cyfrowa sztuka dźwięku to znacznie więcej niż syntezatory i Ableton.