MiniMini+ i teleTOON+ w jakości HD w Telewizji Cyfrowej UPC
MiniMini+ i teleTOON+ w jakości HD w Telewizji Cyfrowej UPC

MiniMini+ i teleTOON+ w jakości HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

UPC Polska poszerza swoją bogatą ofertę o kolejne kanały w jakości HD. Do pakietów Select i Max Telewizji Cyfrowej UPC dołączają MiniMini+ HD i teleTOON+ HD, kanały dotychczas dostępne wyłącznie w jakości SD. Dzięki temu dzieci będą mogły oglądać swoje ulubione programy w jeszcze lepszej jakości obrazu i dźwięku. To kolejno 62. i 63. kanał w jakości HD dostępny w ofercie UPC.

MiniMini+ HD i teleTOON+ HD skierowane są do najmłodszych widzów. teleTOON+ to telewizja dla dzieci w wieku szkolnym – znajdą tu wyjątkową rozrywkę, zabawę na okrągło, humor w każdej sytuacji i przygodę dla najmłodszych. Z kolei MiniMini+ to kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym – stawia na edukację przez zabawę. To bezpieczna, wolna od agresji i przemocy stacja, w której przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini.
Na dekoderach programy zastąpią dostępne dotąd wersje SD.

MiniMini+HD: [Mediabox: 666, KAON: 604, Horizon: 604]
teleTOON+HD [Mediabox: 676, KAON: 612, Horizon: 613]

Kopiuj tekst

Udostępnij

Newsroom na weekend: Co sprawia, że serialowe czarne charaktery tak intrygują widzów?

Autorki popularnego bloga CitySerendipity.pl biorą pod lupę złowrogich bohaterów „Czarnej listy”, „Sposobu na morderstwo” i „House of Cards”. Sprawdźcie, czym zaskoczą Was w kolejnym odcinku, a fanów „Breaking Bad”, „Castle” i „House of Cards” zapraszamy do biblioteki My