UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki
UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki

UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki

Opublikowany

UPC Polska zaprasza na stoisko, gdzie zaprezentuje moc atrakcji dla mieszkańców Bolesławca i gości odwiedzających tegoroczne Bolesławieckie Święto Ceramiki.  

Stoisko UPC Polska rozpocznie 1 września świadczenie usług w Bolesławcu. Możliwe jest to dzięki przejęciu w grudniu zeszłego roku spółki Azart-Sat, operatora telekomunikacyjnego, działającego w województwie dolnośląskim i opolskim. Tym samym UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, poszerza zasięg swoich usług o kolejne trzy nowe miasta: Bolesławiec i Kowary w woj. dolnośląskim oraz Zdzieszowice w woj. opolskim.
Teraz przyszedł czas, by lepiej zaprezentować się mieszkańcom Bolesławca. Stąd nasze partnerstwo na Święcie Ceramiki i stoisko, które znaleźć można naprzeciwko City Center. A na nim m.in. możliwość przeniesienia się w wirtualną rzeczywistość ze specjalnymi okularami i inne atrakcje.
A oto niespodzianka – skierowane specjalnie do mieszkańców pozdrowienia od Andrzeja Pągowskiego, artysty grafika, jurora konkursu UPC Digital Art.
Niezwykłych wrażeń, jakie niosą ze sobą usługi cyfrowe mieszkańcy Bolesławca będą mogli też od 1 września doświadczać dzięki usługom UPC. To m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, zalety telewizji mobilnej z dostępem do blisko 100 kanałów, które można oglądać, gdzie i na jakim urządzeniu się chce oraz superszybkiego internetu z prędkością aż do 250 Mb/s. To również biblioteka MyPrime z ponad 2000 filmów i seriali, sieć 600 000 darmowych hot-spotów w całym kraju i aplikacja UPC Phone, pozwalająca korzystać z telefonu domowego także przez smartfon.
Zapraszamy na stoisko.
ulotka_bolesławiec.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Dowiedz się, jak wprowadzamy pozytywną zmianę!