UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki
UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki

UPC partnerem 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki

Opublikowany

UPC Polska zaprasza na stoisko, gdzie zaprezentuje moc atrakcji dla mieszkańców Bolesławca i gości odwiedzających tegoroczne Bolesławieckie Święto Ceramiki.  

Stoisko UPC Polska rozpocznie 1 września świadczenie usług w Bolesławcu. Możliwe jest to dzięki przejęciu w grudniu zeszłego roku spółki Azart-Sat, operatora telekomunikacyjnego, działającego w województwie dolnośląskim i opolskim. Tym samym UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, poszerza zasięg swoich usług o kolejne trzy nowe miasta: Bolesławiec i Kowary w woj. dolnośląskim oraz Zdzieszowice w woj. opolskim.
Teraz przyszedł czas, by lepiej zaprezentować się mieszkańcom Bolesławca. Stąd nasze partnerstwo na Święcie Ceramiki i stoisko, które znaleźć można naprzeciwko City Center. A na nim m.in. możliwość przeniesienia się w wirtualną rzeczywistość ze specjalnymi okularami i inne atrakcje.
A oto niespodzianka – skierowane specjalnie do mieszkańców pozdrowienia od Andrzeja Pągowskiego, artysty grafika, jurora konkursu UPC Digital Art.
Niezwykłych wrażeń, jakie niosą ze sobą usługi cyfrowe mieszkańcy Bolesławca będą mogli też od 1 września doświadczać dzięki usługom UPC. To m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, zalety telewizji mobilnej z dostępem do blisko 100 kanałów, które można oglądać, gdzie i na jakim urządzeniu się chce oraz superszybkiego internetu z prędkością aż do 250 Mb/s. To również biblioteka MyPrime z ponad 2000 filmów i seriali, sieć 600 000 darmowych hot-spotów w całym kraju i aplikacja UPC Phone, pozwalająca korzystać z telefonu domowego także przez smartfon.
Zapraszamy na stoisko.
ulotka_bolesławiec.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.