Liberty Global prezentuje Raport CR 2014
Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Opublikowany

Dowiedz się, jak wprowadzamy pozytywną zmianę!

Mam przyjemność przedstawić Wam najnowszy Raport Odpowiedzialności Korporacyjnej Liberty Global za 2014 rok. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.
Raport zawiera podsumowanie wpływu działalności naszej firmy na otoczenie ekonomiczne, społeczne i środowiskowe w 2014 r.  Ponadto, opisuje najnowsze działania i projekty w zakresie odpowiedzialnego biznesu (CR).
W raporcie uwzględniono wszystkie spółki grupy Liberty Global, w tym Virgin Media, spółki działające pod marką UPC, w tym również UPC Polska, Unitymedia, Telenet, VTR oraz Liberty Puerto Rico.

null

null

Raport został sporządzony zgodnie z Wytycznymi Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 (Global Reporting Initiative GRI G4 Sustainability Reporting Framework), w wersji „rdzennej”. Przedstawione dane obejmują okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014, z wyjątkiem danych dla których zaznaczono inny okres czasu.
Przeprowadzenie niezależnego badania atestacyjnego (zapewnienie o ograniczonym zakresie)  wielkości emisji gazów cieplarnianych emitowanych przez podmioty grupy Liberty Global wykazanych w Raporcie Rocznym Liberty Global plc i sprawozdaniach sporządzonych na dzień 31 grudnia 2014, powierzyliśmy spółce KPMG LLP, która wykonała je zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Usług Atestacyjnych ISAE 3000 i ISAE 3410, przekazując jego wyniki do Liberty Global plc. Informacje te zostały zamieszczone w raporcie wraz z pełnym oświadczeniem KPMG i podsumowaniem przeprowadzonego badania i dostępne są na naszej stronie internetowej.
Pełen zakres wskaźników określonych w Wytycznych Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 Content Index, opis kryteriów wykorzystywanych przy prowadzeniu oceny oddziaływania działalności na środowisko oraz zapewnienie o ograniczonym zakresie wydane przez KPMG znajdują się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC otwiera punkt sprzedaży w Rzeszowie

Oferta UPC będzie dostępna w Rzeszowie tuż po wakacjach, ale już od dziś można zapoznać się z usługami operatora i podpisać zamówienie umowy o świadczenie usług – umożliwi to otwarty właśnie w Galerii Rzeszów punkt obsługi klienta.