Liberty Global prezentuje Raport CR 2014
Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Opublikowany

Dowiedz się, jak wprowadzamy pozytywną zmianę!

Mam przyjemność przedstawić Wam najnowszy Raport Odpowiedzialności Korporacyjnej Liberty Global za 2014 rok. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.
Raport zawiera podsumowanie wpływu działalności naszej firmy na otoczenie ekonomiczne, społeczne i środowiskowe w 2014 r.  Ponadto, opisuje najnowsze działania i projekty w zakresie odpowiedzialnego biznesu (CR).
W raporcie uwzględniono wszystkie spółki grupy Liberty Global, w tym Virgin Media, spółki działające pod marką UPC, w tym również UPC Polska, Unitymedia, Telenet, VTR oraz Liberty Puerto Rico.

null

null

Raport został sporządzony zgodnie z Wytycznymi Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 (Global Reporting Initiative GRI G4 Sustainability Reporting Framework), w wersji „rdzennej”. Przedstawione dane obejmują okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014, z wyjątkiem danych dla których zaznaczono inny okres czasu.
Przeprowadzenie niezależnego badania atestacyjnego (zapewnienie o ograniczonym zakresie)  wielkości emisji gazów cieplarnianych emitowanych przez podmioty grupy Liberty Global wykazanych w Raporcie Rocznym Liberty Global plc i sprawozdaniach sporządzonych na dzień 31 grudnia 2014, powierzyliśmy spółce KPMG LLP, która wykonała je zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Usług Atestacyjnych ISAE 3000 i ISAE 3410, przekazując jego wyniki do Liberty Global plc. Informacje te zostały zamieszczone w raporcie wraz z pełnym oświadczeniem KPMG i podsumowaniem przeprowadzonego badania i dostępne są na naszej stronie internetowej.
Pełen zakres wskaźników określonych w Wytycznych Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 Content Index, opis kryteriów wykorzystywanych przy prowadzeniu oceny oddziaływania działalności na środowisko oraz zapewnienie o ograniczonym zakresie wydane przez KPMG znajdują się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.