Liberty Global prezentuje Raport CR 2014
Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Liberty Global prezentuje Raport CR 2014

Opublikowany

Dowiedz się, jak wprowadzamy pozytywną zmianę!

Mam przyjemność przedstawić Wam najnowszy Raport Odpowiedzialności Korporacyjnej Liberty Global za 2014 rok. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.
Raport zawiera podsumowanie wpływu działalności naszej firmy na otoczenie ekonomiczne, społeczne i środowiskowe w 2014 r.  Ponadto, opisuje najnowsze działania i projekty w zakresie odpowiedzialnego biznesu (CR).
W raporcie uwzględniono wszystkie spółki grupy Liberty Global, w tym Virgin Media, spółki działające pod marką UPC, w tym również UPC Polska, Unitymedia, Telenet, VTR oraz Liberty Puerto Rico.

null

null

Raport został sporządzony zgodnie z Wytycznymi Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 (Global Reporting Initiative GRI G4 Sustainability Reporting Framework), w wersji „rdzennej”. Przedstawione dane obejmują okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014, z wyjątkiem danych dla których zaznaczono inny okres czasu.
Przeprowadzenie niezależnego badania atestacyjnego (zapewnienie o ograniczonym zakresie)  wielkości emisji gazów cieplarnianych emitowanych przez podmioty grupy Liberty Global wykazanych w Raporcie Rocznym Liberty Global plc i sprawozdaniach sporządzonych na dzień 31 grudnia 2014, powierzyliśmy spółce KPMG LLP, która wykonała je zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Usług Atestacyjnych ISAE 3000 i ISAE 3410, przekazując jego wyniki do Liberty Global plc. Informacje te zostały zamieszczone w raporcie wraz z pełnym oświadczeniem KPMG i podsumowaniem przeprowadzonego badania i dostępne są na naszej stronie internetowej.
Pełen zakres wskaźników określonych w Wytycznych Raportowania Zrównoważonego Rozwoju GRI G4 Content Index, opis kryteriów wykorzystywanych przy prowadzeniu oceny oddziaływania działalności na środowisko oraz zapewnienie o ograniczonym zakresie wydane przez KPMG znajdują się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.