UPC otwiera punkt sprzedaży w Rzeszowie
UPC otwiera punkt sprzedaży w Rzeszowie

UPC otwiera punkt sprzedaży w Rzeszowie

Opublikowany

Oferta UPC będzie dostępna w Rzeszowie tuż po wakacjach, ale już od dziś można zapoznać się z usługami operatora i podpisać zamówienie umowy o świadczenie usług – umożliwi to otwarty właśnie w Galerii Rzeszów punkt obsługi klienta.

Dla UPC Rzeszów jest jednym z nowych miast, w których startuje w tym roku z ofertą detaliczną i biznesową. Mieszkańcy miasta, wraz z uruchomieniem oferty operatora, poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, łączącej w sobie trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu.
Od połowy lipca działa strona Rzeszow.upc.pl, która pozwala pozostawić swoje dane kontaktowe w celu umówienia wizyty instalatora, gdy tylko świadczenie usługi stanie się możliwe technicznie.
Od dziś można to zrobić też w punkcie sprzedaży UPC w Rzeszowie, usytuowany w centrum handlowym Galeria Rzeszów, przy Al. Piłsudskiego 44.
W zasięgu najnowocześniejszej sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,8 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365.
Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do mediów społecznościowych. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.