Prześlij portfolio na konkurs UPC Digital Art. Dlaczego warto? Posłuchaj Kamila Dąbkowskiego, jurora konkursu
Prześlij portfolio na konkurs UPC Digital Art. Dlaczego warto? Posłuchaj Kamila Dąbkowskiego, jurora konkursu

Prześlij portfolio na konkurs UPC Digital Art. Dlaczego warto? Posłuchaj Kamila Dąbkowskiego, jurora konkursu

Opublikowany

Najważniejsze jest kochać to, co się robi i oddać się temu w stu procentach – mówi Kamil Dąbkowski, Head CG Supervisor, Platige Image Commercial Department, ekspert w obszarze animacji komputerowej i juror UPC Digital Art.

Posłuchajcie jego przesłania do uczestników konkursu:
Konkurs UPC Digital Art organizowany jest przez UPC Polska, a dedykowany artystom wykorzystującym w swoich projektach technologie cyfrowe. Twórcy zwycięskiej animacji zdobędą 20 tys. zło, a ich dzieło będzie miało swoją premierę na kanale Sundance Channel.
Konkurs skierowany jest do artystów, którzy tworzą sztukę nowych mediów, w tym m.in. ilustratorów, twórców animacji i muzyki. Zgłaszać mogą się zarówno pojedyncze osoby reprezentujące konkretną umiejętność (np. animacja komputerowa) jak i team’y np. ilustrator i muzyk. Celem UPC Digital Art jest promocja artystów nowych mediów oraz stworzenie pierwszego przeglądu polskiej sceny digital art.
Więcej o konkursie: http://www.fpiec.pl/feed/upc

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend – 10 pytań do… Magdaleny Cieleckiej i Macieja Kubickiego o sierial HBO „Pakt”

Tym razem mieliśmy przyjemność być na planie serialu „Pakt”, który będzie emitowany jesienią na kanale HBO. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Magdaleną Cielecką, jedną z gwiazd produkcji i producentem Maciejem Kubickim.