Newsroom na weekend – 10 pytań do… Magdaleny Cieleckiej i Macieja Kubickiego o sierial HBO „Pakt”
Newsroom na weekend – 10 pytań do… Magdaleny Cieleckiej i Macieja Kubickiego o sierial HBO „Pakt”

Newsroom na weekend – 10 pytań do… Magdaleny Cieleckiej i Macieja Kubickiego o sierial HBO „Pakt”

Opublikowany

Tym razem mieliśmy przyjemność być na planie serialu „Pakt”, który będzie emitowany jesienią na kanale HBO. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Magdaleną Cielecką, jedną z gwiazd produkcji i producentem Maciejem Kubickim.

„Pakt” to sześcioodcinkowy współczesny thriller. Głównego bohatera gra Marcin Dorociński, który wciela się w rolę dziennikarza śledczego. Poznajemy go, gdy ostatni z jego tekstów wywołuje prawdziwa burzę.
Zobaczcie rozmowę z Magdaleną Cielecką i Maciejem Kubickim.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Radzimir Dębski jurorem UPC Digital Art

Do grona jury konkursu UPC Digital Art zaprosiliśmy wybitne postacie polskiej sceny art. Nie mogło zabraknąć Radzimira Dębskiego.