Radzimir Dębski jurorem UPC Digital Art
Radzimir Dębski jurorem UPC Digital Art

Radzimir Dębski jurorem UPC Digital Art

Opublikowany

Do grona jury konkursu UPC Digital Art zaprosiliśmy wybitne postacie polskiej sceny art. Nie mogło zabraknąć Radzimira Dębskiego.

JIMEK  jest kompozytorem, dyrygentem i producentem muzycznym. Świat usłyszał o nim kiedy kilka lat temu został laureatem konkursu na remix hitu Beyoncé – „End of Time”. Jego ostatnie wystąpienie z orkiestrą symfoniczną doceniły takie gwiazdy jak Nicki Minaj czy Ashton Kutcher. Radzimir będzie jednym z mentorów podczas wrześniowych warsztatów, organizowanych w ramach konkursu UPC Digital Art. Zgłoś się do konkursu i stwórz swoją pracę pod okiem najlepszych!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Digital-Art_nowelogo.png

grafika | 57,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Platforma Horizon znalazła się w finale konkursu „Dobry Wzór” – poinformował Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znalazła się w kategorii Usługi.