Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”
Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Opublikowany

Platforma Horizon znalazła się w finale konkursu „Dobry Wzór” – poinformował Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znalazła się w kategorii Usługi.

Jury konkursu wybierało finalistów z grona 166 zgłoszonych produktów i usług. Jak zaznaczają organizatorzy „w tym roku, ze względu na wysoki poziom zgłoszonych wzorów, decyzja o zakwalifikowaniu produktu lub usługi do finału była dużym wyzwaniem”.
Znalezienie się finale oznacza, że platforma Horizon zostanie zaprezentowana na wystawie „DOBRY WZÓR 2015”, ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców, jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się  w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego  w dniach 22 października – 29 listopada 2015. Produkt zostanie także umieszczony w katalogu wystawy.
Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, takie jak: innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.
Platforma Horizon to innowacyjny dekoder łączący w jednym urządzeniu usługę dostępu do telewizji, internetu i telefonu, posiadający m.in. funkcję nagrywania czterech programów jednocześnie i rekomendacji treści do obejrzenia; aplikacja Horizon Go, pozwalająca oglądać telewizje, w tym treści na żądanie na urządzeniach mobilnych, poza domem; dostęp do biblioteki MyPrime z 2000 pozycji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC wchodzi do Głogowa

UPC Polska, dostawca szerokopasmowego dostępu do internetu, telewizji cyfrowej i telefonii wchodzi z ofertą detaliczną oraz dla biznesu do Głogowa. To kolejne, po Rzeszowie i Płocku, miasto w którym UPC zainwestowało w tym roku w budowę sieci.