Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”
Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Opublikowany

Platforma Horizon znalazła się w finale konkursu „Dobry Wzór” – poinformował Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znalazła się w kategorii Usługi.

Jury konkursu wybierało finalistów z grona 166 zgłoszonych produktów i usług. Jak zaznaczają organizatorzy „w tym roku, ze względu na wysoki poziom zgłoszonych wzorów, decyzja o zakwalifikowaniu produktu lub usługi do finału była dużym wyzwaniem”.
Znalezienie się finale oznacza, że platforma Horizon zostanie zaprezentowana na wystawie „DOBRY WZÓR 2015”, ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców, jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się  w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego  w dniach 22 października – 29 listopada 2015. Produkt zostanie także umieszczony w katalogu wystawy.
Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, takie jak: innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.
Platforma Horizon to innowacyjny dekoder łączący w jednym urządzeniu usługę dostępu do telewizji, internetu i telefonu, posiadający m.in. funkcję nagrywania czterech programów jednocześnie i rekomendacji treści do obejrzenia; aplikacja Horizon Go, pozwalająca oglądać telewizje, w tym treści na żądanie na urządzeniach mobilnych, poza domem; dostęp do biblioteki MyPrime z 2000 pozycji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.