Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”
Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Platforma Horizon w finale konkursu „Dobry Wzór 2015”

Opublikowany

Platforma Horizon znalazła się w finale konkursu „Dobry Wzór” – poinformował Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znalazła się w kategorii Usługi.

Jury konkursu wybierało finalistów z grona 166 zgłoszonych produktów i usług. Jak zaznaczają organizatorzy „w tym roku, ze względu na wysoki poziom zgłoszonych wzorów, decyzja o zakwalifikowaniu produktu lub usługi do finału była dużym wyzwaniem”.
Znalezienie się finale oznacza, że platforma Horizon zostanie zaprezentowana na wystawie „DOBRY WZÓR 2015”, ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców, jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się  w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego  w dniach 22 października – 29 listopada 2015. Produkt zostanie także umieszczony w katalogu wystawy.
Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, takie jak: innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.
Platforma Horizon to innowacyjny dekoder łączący w jednym urządzeniu usługę dostępu do telewizji, internetu i telefonu, posiadający m.in. funkcję nagrywania czterech programów jednocześnie i rekomendacji treści do obejrzenia; aplikacja Horizon Go, pozwalająca oglądać telewizje, w tym treści na żądanie na urządzeniach mobilnych, poza domem; dostęp do biblioteki MyPrime z 2000 pozycji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.