NEWSROOM NA WEEKEND – NERGAL O SOCIAL MEDIACH I SERIALACH
NEWSROOM NA WEEKEND – NERGAL O SOCIAL MEDIACH I SERIALACH

NEWSROOM NA WEEKEND – NERGAL O SOCIAL MEDIACH I SERIALACH

Opublikowany

Lubię interakcję świata prawdziwego z wirtualnym, nie zatracam się w nim jednak, a osiągam zdrowy balans – mówi nam Nergal w drugiej odsłonie wywiadu z cyklu „10 pytań do…”. I zdradza, które seriale zawładnęły ostatnio jego wyobraźnią.

Z Adamem „Nergalem” Darskim rozmawialiśmy przy okazji konkursu dla abonentów, organizowanego przez UPC i Discovery Channel Polska, a spotkaliśmy się z nim w jego salonie Barberian Academy & Barber Shop w Warszawie.
Zapraszamy do obejrzenia drugiej części rozmowy, z której dowiecie się m.in. za co Nergal lubi Facebooka oraz o jego fascynacji doskonałymi serialami, takimi jak „Detektyw” czy „Fortitude”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska otwiera kolejne punkty i salony sprzedaży

UPC Polska chce być jak najbliżej klientów, by zapewnić im nie tylko jak najlepszą jakość usług, ale i najlepsza możliwą obsługę. Dlatego otwiera kolejne Punkty oraz Salony Sprzedaży.