UPC Polska otwiera kolejne punkty i salony sprzedaży
UPC Polska otwiera kolejne punkty i salony sprzedaży

UPC Polska otwiera kolejne punkty i salony sprzedaży

Opublikowany

UPC Polska chce być jak najbliżej klientów, by zapewnić im nie tylko jak najlepszą jakość usług, ale i najlepsza możliwą obsługę. Dlatego otwiera kolejne Punkty oraz Salony Sprzedaży.

Rozwój Punktów oraz Salonów Sprzedaży UPC w galeriach i  centrach handlowych to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą m.in. zapoznać się z ofertą, przedłużyć umowę, uzyskać informacje nt. usług. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy osobiście mogą zaczerpnąć informacji od ekspertów i wypytać konsultanta o szczegóły  wybranej oferty, podpisać umowę czy kupić usługi UPC.
W tym roku UPC otworzyło już 6 Salonów Sprzedaży i 13 Punktów Sprzedaży. W ostatnim czasie były to: nowy Punkt Sprzedaży w Centrum Handlowym „Pogoria”, przy ulicy Jana III Sobieskiego 6 w Dąbrowie Górniczej, Salon Sprzedaży w KEN Center Warszawa, przy ul. Ciszewskiego 15 (skrzyżowanie Al. KEN i Ciszewskiego) oraz w trzech centrach handlowych we Wrocławiu:
  • Centrum Handlowe Korona, przy ulicy B. Krzywoustego 126
  • Centrum Handlowe Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej 58
  • Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, przy ulicy Powstańców Śląskich 2-4
Przypominamy, że pozostałe Punkty i Salony Sprzedaży można znaleźć na: http://www.upc.pl/strefa-klienta/biura-obslugi-klientow/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Digital Art – jak to działa?

Ruszył UPC Digital Art – pierwszy konkurs UPC dla artystów wykorzystujących technologie cyfrowe.