UPC Biznes realizuje strategię rozwoju usług w chmurze i rusza z taryfami bez limitów
UPC Biznes realizuje strategię rozwoju usług w chmurze i rusza z taryfami bez limitów

UPC Biznes realizuje strategię rozwoju usług w chmurze i rusza z taryfami bez limitów

Opublikowany

Nowe pakiety usług i narzędzia wspierające prowadzenie działalności biznesowej

UPC Biznes, dostarczające kompleksowe usługi cyfrowe dla przedsiębiorców, od dziś proponuje nowe pakiety usług – telewizji i internetu wraz z nowymi, telefonicznymi taryfami bez limitów. Nowością w ofercie jest także zestaw usług w chmurze w tym m.in. przestrzeń dyskowa o pojemności 1 TB oraz wzbogacone pakiety narzędzi do prowadzenia działalności biznesowej – Office 365.

Biznesowe możliwości bez limitów

Nowe pakiety UPC Biznes to 5 propozycji złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telewizji cyfrowej (w tym platforma Horizon) i telefonu. Prędkości internetowe w nowych zestawach wynoszą od 30 Mb/s i sięgają nawet 300 Mb/s (upload 30 Mb/s), a ceny pakietów zaczynają się już od 90 zł. Pakiety z prędkością Internetu od 80 Mb/s (upload 10 Mb/s) zawierają nową w ofercie taryfę ’bez limitów’ z nieograniczoną liczbą połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz do 44 krajów (w tym m.in. USA, Tajlandii, Wielkiej Brytanii). W skład każdego nowego pakietu usług wchodzi także m.in. WiFi UPC dla firm oczekujących kompleksowej usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. Integralną częścią większości nowych pakietów jest także unikalna na rynku usługa Gwarancja SLA, dzięki której, klient biznesowy, nawet w przypadku braku usług, ma pewność przywrócenia ich działania w czasie nie dłuższym niż 6 lub 12 godzin. Każdy z zestawów dwóch (Internet + Telefon/DTV) lub trzech usług klienci mogą wzbogacić indywidualnie o szereg dodatkowych rozwiązań. Klienci mogą także zdecydować się na pojedynczą usługę z nową, nielimitowaną taryfą telefoniczną.

Nowe technologie dla firm

Od dziś UPC Biznes proponuje także nowe kompleksowe rozwiązania w chmurze. Wszystkie zapewnić mają jeszcze więcej możliwości w zakresie wygodnej i szybkiej komunikacji, bezpieczeństwa i dostępności danych. Wśród nowości są m.in. pakiety Office 365 Business Essential i Office 365 Business Premium oferujące profesjonalne narzędzia do komunikacji i prowadzenia działalności biznesowej, One Drive dla firm, czyli przestrzeń dyskowa o pojemności 1TB oraz nowe biznesowe skrzynki pocztowe. Z superszybkim i stabilnyym internetem UPC Biznes nowe usługi w chmurze gwarantują firmom pełne i profesjonalne wsparcie biznesu, bez konieczności inwestowania w kosztowną infrastrukturę informatyczną.
Więcej informacji na temat nowych pakietów i usług w cloudzie UPC Biznes: http://biznes.upc.pl

O UPC Biznes

UPC Biznes jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług dostępu do Internetu, transmisji danych, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Oferuje także usługi hurtowe dla rynku operatorskiego, których jakość potwierdzona została certyfikatem Carrier Ethernet (CE) 2.0 Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

upc-biznes-logo1.jpg

grafika | 13,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu

temu

Dbając o dostarczanie klientom biznesowym narzędzi do dalszego rozwoju, UPC Polska rusza z nową, ulepszoną ofertą, napędzaną internetem o prędkości 1 Gb/s oraz zwiększa prędkości oferowane małym i średnim firmom.
UPC Biznes startuje z nową ofertą dla firm z segmentu SoHo i odświeża markę

temu

UPC Biznes wprowadza nową identyfikację wizualną oraz kampanię pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Pierwszym etapem nowej kampanii jest start oferty dedykowanej firmom sektora Small office/Home office. Znajdują się w niej cztery prędkości internetu, w tym dwie nowe – 200 Mb/s i 400 Mb/s wraz z wysokimi prędkościami wysyłania danych 20 i 40 MB/s, Premium WiFi, bogaty wybór kanałów telewizyjnych, Telefon bez limitu oraz Pakiety Bezpieczeństwa i gwarantowane poziomy świadczenia usług (SLA). Oferta podzielona została na trzy grupy: Start, Smart i Pro. Każda z nich odpowiada różnym potrzebom przedsiębiorców z segmentu SoHo.
UPC Biznes z kanałami Eleven Sports dla hoteli

temu

Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to kanały sportowe, które wzbogaciły ofertę  programową UPC Biznes dla hoteli. Pakiet kanałów ELEVEN SPORTS powstał głównie z myślą o hotelach, które pragną zapewnić swoim klientom i gościom dostęp do największych sportowych emocji.
‘Business Week’ od UPC – Nowa oferta bez zobowiązań dla przedsiębiorców

temu

W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.