Nowa kampania usług Horizon Go oraz MyPrime na Instagramie
Nowa kampania usług Horizon Go oraz MyPrime na Instagramie

Nowa kampania usług Horizon Go oraz MyPrime na Instagramie

Opublikowany

Na potrzeby nowej kampanii social media, promującej usługi mobilne przygotowaliśmy sesję zdjęciową, w której udział wzięły dwie polskie blogerki lifestylowe Anna Skura i Aleksandra Gąsiorowska. Autorem zdjęć jest Adam Lewanowicz, Lewanowicz.pl.

Utrzymana w miejskim stylu sceneria sesji nawiązuje do letniego spotkania dwóch przyjaciółek przy kawie i na spacerze w centrum Warszawy.
W ramach współpracy z UPC, twórczyni portalu ‘What Anna Wears’ Anna Skura – blogerka modowa, biegaczka i podróżniczka oraz znana jako Wildfox7 autorka modowych stylizacji Aleksandra Gąsiorowska, prezentują bogactwo treści biblioteki MyPrime Filmy i Seriale i podstawowe funkcje aplikacji Horizon Go, umożliwiającej dostęp do telewizyjnej rozrywki online, na urządzeniach mobilnych, dla wszystkich klientów Telewizji Cyfrowej UPC.
Zdjęcia z sesji będzie można oglądać od 19 czerwca na  kanałach social media operatora tj. na Facebooku UPC Polska i na blogu korporacyjnym www.newsroom.upc.pl. Równolegle firma rozpoczyna komunikację z internautami na Instagramie instagram.com/upcpolska/.
MyPrime proponuje klientom UPC już ponad 2000 filmów i seriali dostępnych na żądanie, bez limitów i reklam, które można oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, także tabletach i smartfonach. Oferta MyPrime jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne tytuły. W lipcu została wzbogacona m.in. o „Kim jest Samantha”, „On, ona i dzieciaki”, „Jim wie lepiej” czy „Hoży Doktorzy”.
lewanowicz_adam_fot-1524.jpglewanowicz_adam_fot-1851.jpglewanowicz_adam_fot-1449.jpglewanowicz_adam_fot-1664.jpglewanowicz_adam_fot-2047-682x1024.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska kontynuuje inwestycje w budowę sieci światłowodowej pozwalającej na wprowadzenie gigabitowych prędkości dla polskich klientów

temu

Warszawa, 14.05.2018 r.: Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi – modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z Boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC.
Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać UPC

temu

Internet światłowodowy z premium wifi, telewizja na różnych urządzeniach i wiele więcej…  
Już pół miliona klientów wybrało platformę Horizon od UPC

temu

Wprowadzenie cztery lata temu platformy Horizon do oferty UPC Polska było przełomowym wydarzeniem, które całkowicie zmieniło sposób korzystania z cyfrowej rozrywki. Widzowie zyskali większą swobodę dostępu do najlepszych kanałów telewizyjnych i treści na żądanie. Dekoder Horizon, który dzięki wbudowanemu modemowi łączy w sobie superszybki internet i telewizję, pozwala każdemu członkowi rodziny korzystać z treści na wielu urządzeniach jednocześnie, w każdym miejscu i o każdej porze.
OLIMPIJSKIE EMOCJE NA KANAŁACH EUROSPORTU W KAŻDYM MIEJSCU I O KAŻDEJ PORZE Z HORIZON GO I REPLAY TV OD UPC

temu

Już od 9 lutego miłośnicy sportów zimowych będą mogli przeżywać olimpijskie emocje wszędzie i o każdej porze na kanałach Eurosportu dostępnych w usługach UPC – Horizon Go na komputerach i w aplikacji na tablety i smartfony oraz Replay TV – umożliwiającej oglądanie programu do 7 dni wstecz. Zmagania sportowców będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, ale także na dodatkowych kanałach: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie transmisjom z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. UPC udostępni je abonentom bez dodatkowych opłat.