UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowany

Wicepremier Janusz Piechociński odznaczył UPC Polska w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość miała miejsce w poniedziałek w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

UPC Polska została przedstawiona do oznaczenia przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce (AmCham), której mamy zaszczyt być członkiem. Ceremonia była ukoronowaniem 25. rocznicy działalności AmCham w Polsce.
Wręczona nam Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej i Dyplom to docenienie wkładu UPC Polska w rozwój gospodarki. Od początku działalności na polskim rynku tworzymy solidne podstawy do rozwoju cyfrowej gospodarki i dobrobytu Polski.
Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Dzięki wielomilionowym inwestycjom w rozwój szerokopasmowej infrastruktury i cyfrowych usług, możemy  zaoferować dostęp do internetu o szybkości nawet do 250 Mb/s (300 Mb/s dla biznesu) dla ponad 2,7 mln gospodarstw domowych w ponad 140 miastach, przyczyniając się tym samym znacząco do realizacji celów Europejskiej Agendy Cyfrowej.
UPC_medal-300x167.jpg
Będąc liderem rynku innowacyjnych usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego internetu i telefonii, w kilkunastu miastach w całej Polsce zatrudniamy także w sumie 1700 pracowników, a także tysiące podwykonawców i współpracowników. Jako część Liberty Global, największej międzynarodowej firmy świadczącej usługi kablowe,  prezentujemy najlepsze praktyki w zarządzaniu, a także najwyższe, w tym etyczne, standardy prowadzenia biznesu. Jesteśmy również aktywnym podmiotem w sferze public policy – jako firma zaangażowana społecznie działamy na rzecz polskiej przedsiębiorczości, rozwoju umiejętności cyfrowych oraz z walki z wykluczeniem cyfrowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend: Dziś wszystko jest cyfrową sztuką

Cyfrowa sztuka otacza nas ze wszystkich stron, całkowicie wypierając jej analogowe odpowiedniki. Nie wierzycie? To przeczytajcie, dlaczego tak się dzieje.