UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowany

Wicepremier Janusz Piechociński odznaczył UPC Polska w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość miała miejsce w poniedziałek w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

UPC Polska została przedstawiona do oznaczenia przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce (AmCham), której mamy zaszczyt być członkiem. Ceremonia była ukoronowaniem 25. rocznicy działalności AmCham w Polsce.
Wręczona nam Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej i Dyplom to docenienie wkładu UPC Polska w rozwój gospodarki. Od początku działalności na polskim rynku tworzymy solidne podstawy do rozwoju cyfrowej gospodarki i dobrobytu Polski.
Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Dzięki wielomilionowym inwestycjom w rozwój szerokopasmowej infrastruktury i cyfrowych usług, możemy  zaoferować dostęp do internetu o szybkości nawet do 250 Mb/s (300 Mb/s dla biznesu) dla ponad 2,7 mln gospodarstw domowych w ponad 140 miastach, przyczyniając się tym samym znacząco do realizacji celów Europejskiej Agendy Cyfrowej.
UPC_medal-300x167.jpg
Będąc liderem rynku innowacyjnych usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego internetu i telefonii, w kilkunastu miastach w całej Polsce zatrudniamy także w sumie 1700 pracowników, a także tysiące podwykonawców i współpracowników. Jako część Liberty Global, największej międzynarodowej firmy świadczącej usługi kablowe,  prezentujemy najlepsze praktyki w zarządzaniu, a także najwyższe, w tym etyczne, standardy prowadzenia biznesu. Jesteśmy również aktywnym podmiotem w sferze public policy – jako firma zaangażowana społecznie działamy na rzecz polskiej przedsiębiorczości, rozwoju umiejętności cyfrowych oraz z walki z wykluczeniem cyfrowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.