UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

UPC z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowany

Wicepremier Janusz Piechociński odznaczył UPC Polska w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość miała miejsce w poniedziałek w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

Wicepremier Janusz Piechociński i Patrycja Gołos z UPC Polska

UPC Polska została przedstawiona do oznaczenia przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce (AmCham), której mamy zaszczyt być członkiem. Ceremonia była ukoronowaniem 25. rocznicy działalności AmCham w Polsce.
Wręczona nam Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej i Dyplom to docenienie wkładu UPC Polska w rozwój gospodarki. Od początku działalności na polskim rynku tworzymy solidne podstawy do rozwoju cyfrowej gospodarki i dobrobytu Polski.
Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Stephen Mull, ambasador Stanów Zjednoczonych

Dzięki wielomilionowym inwestycjom w rozwój szerokopasmowej infrastruktury i cyfrowych usług, możemy  zaoferować dostęp do internetu o szybkości nawet do 250 Mb/s (300 Mb/s dla biznesu) dla ponad 2,7 mln gospodarstw domowych w ponad 140 miastach, przyczyniając się tym samym znacząco do realizacji celów Europejskiej Agendy Cyfrowej.
UPC_medal-300x167.jpg
Będąc liderem rynku innowacyjnych usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego internetu i telefonii, w kilkunastu miastach w całej Polsce zatrudniamy także w sumie 1700 pracowników, a także tysiące podwykonawców i współpracowników. Jako część Liberty Global, największej międzynarodowej firmy świadczącej usługi kablowe,  prezentujemy najlepsze praktyki w zarządzaniu, a także najwyższe, w tym etyczne, standardy prowadzenia biznesu. Jesteśmy również aktywnym podmiotem w sferze public policy – jako firma zaangażowana społecznie działamy na rzecz polskiej przedsiębiorczości, rozwoju umiejętności cyfrowych oraz z walki z wykluczeniem cyfrowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.