Już 60 kanałów w jakości HD. Polsat Food Network HD w Telewizji Cyfrowej UPC
Już 60 kanałów w jakości HD. Polsat Food Network HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Już 60 kanałów w jakości HD. Polsat Food Network HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

UPC Polska poszerza ofertę telewizji cyfrowej i 29 czerwca wprowadza Polsat Food Network HD. To nowy kanał, który prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną, oferując przy tym doskonałą rozrywkę. Nowa pozycja dostępna będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku w pakiecie MAX. To już 60. kanał w jakości HD.

Na widzów czekają programy o sztuce gotowania, konkursy kulinarne, nowatorskie pomysły i rozrywka z dużą dawką energii. To kombinacja, która zainspiruje nie tylko miłośników dobrej kuchni. W tej niezwykłej mieszance programów znajdą takie przebojowe pozycje, jak: „Kuchenne potyczki”, „Jedzenie od kuchni” i „Kuchenne wyzwania”, jak również programy prowadzone przez nowo odkryte oraz uznane talenty kulinarne łącznie z „Bosonogą Contessą” z Iną Garten oraz Guyem Fierim w „Kulinarnych Podróżach” i w „Wielkim Żarciu u Guya”. Nie zabraknie także polskich gwiazd i ich programów, takich jak „Ewa gotuje”, „Okrasa łamie przepisy” i „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Zosia Ślotała o modowych inspiracjach w serialach dostępnych na MyPrime Filmy i Seriale

Zapraszamy do oglądania 2. odcinka recenzji najlepszych seriali dostępnych w MyPrime UPC.