Zosia Ślotała o modowych inspiracjach w serialach dostępnych na MyPrime Filmy i Seriale
Zosia Ślotała o modowych inspiracjach w serialach dostępnych na MyPrime Filmy i Seriale

Zosia Ślotała o modowych inspiracjach w serialach dostępnych na MyPrime Filmy i Seriale

Opublikowany

Zapraszamy do oglądania 2. odcinka recenzji najlepszych seriali dostępnych w MyPrime UPC.

Gościem drugiego odcinka video-recenzji seriali i filmów z usługi UPC MyPrime jest znana stylistka i współautorka bloga babyboomzosi.pl. W produkcji Zosia oraz Basia z City Serendipity analizują styl głównych bohaterek takich seriali jak „House of cards”, ‘Układy’ czy ‘Gotowe na wszystko’. W odcinku dowiemy się kto stylizuje żonę prezydenta USA, Claire Underwood z ‘House Of Cards’, jaki typ okularów wylansowała demoniczna Patty Hewes z ‘Układów’ i czym wyróżniają się kreacje ‘Gotowych na Wszystko’. MyPrime proponuje klientom UPC już ponad 1000 filmów i seriali dostępnych na żądanie, bez limitów i reklam, które można oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, także tabletach i smartfonach. Oferta MyPrime jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne tytuły.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 22.00 na kanale HBO Polska długo wyczekiwania premiera nowego sezonu serialu „Detektyw”. Tym razem akcja serialu przenosi się na tereny spalonej słońcem Kalifornii.  Specjalnie dla  klientów Telewizji Cyfrowej UPC ten odcinek zostanie odkodowany w HBO GO i HBO OD równo z premierą!