Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska
Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Opublikowany

Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 22.00 na kanale HBO Polska długo wyczekiwania premiera nowego sezonu serialu „Detektyw”. Tym razem akcja serialu przenosi się na tereny spalonej słońcem Kalifornii.  Specjalnie dla  klientów Telewizji Cyfrowej UPC ten odcinek zostanie odkodowany w HBO GO i HBO OD równo z premierą!

„Detektyw” to jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków filmowych.  Poprzedni sezon skupiał się nad prowadzonej przez dwóch detektywów z Luizjany – Rusta i Martina – sprawie morderstw sięgających 17 lat wstecz. Teraz akcja przenosi się do Kalifornii, gdzie detektyw Ray Velcoro (Colin Farrell) stoi przed dylematem: jak być lojalnym zarówno wobec swoich szefów w skorumpowanym wydziale policji jak i wobec gangstera, z którym współpracuje.
To nie koniec niespodzianek: oprócz odkodowanego premierowego odcinku serialu „Detektyw II” klienci będą mogli obejrzeć odkodowane premiery pierwszych odcinków seriali „Gracze” oraz „Świat w opałach”. „Gracze” przedstawiają losy byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor zarówno aktywnych jak i emerytowanych sportowców. Z kolei „Świat w opałach” to serial komediowy z elementami czarnego humoru. Opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych, zdesperowanych mężczyzn: sekretarza stanu Waltera Larsona, szeregowego pracownika Departamentu Spraw Zagranicznych Alexa Talbota i pilota myśliwca marynarki wojennej Zeke’a Tilsona.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.