Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska
Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Opublikowany

Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 22.00 na kanale HBO Polska długo wyczekiwania premiera nowego sezonu serialu „Detektyw”. Tym razem akcja serialu przenosi się na tereny spalonej słońcem Kalifornii.  Specjalnie dla  klientów Telewizji Cyfrowej UPC ten odcinek zostanie odkodowany w HBO GO i HBO OD równo z premierą!

„Detektyw” to jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków filmowych.  Poprzedni sezon skupiał się nad prowadzonej przez dwóch detektywów z Luizjany – Rusta i Martina – sprawie morderstw sięgających 17 lat wstecz. Teraz akcja przenosi się do Kalifornii, gdzie detektyw Ray Velcoro (Colin Farrell) stoi przed dylematem: jak być lojalnym zarówno wobec swoich szefów w skorumpowanym wydziale policji jak i wobec gangstera, z którym współpracuje.
To nie koniec niespodzianek: oprócz odkodowanego premierowego odcinku serialu „Detektyw II” klienci będą mogli obejrzeć odkodowane premiery pierwszych odcinków seriali „Gracze” oraz „Świat w opałach”. „Gracze” przedstawiają losy byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor zarówno aktywnych jak i emerytowanych sportowców. Z kolei „Świat w opałach” to serial komediowy z elementami czarnego humoru. Opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych, zdesperowanych mężczyzn: sekretarza stanu Waltera Larsona, szeregowego pracownika Departamentu Spraw Zagranicznych Alexa Talbota i pilota myśliwca marynarki wojennej Zeke’a Tilsona.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.