Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska
Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Odkodowany pierwszy odcinek „Detektywa II” w UPC Polska

Opublikowany

Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 22.00 na kanale HBO Polska długo wyczekiwania premiera nowego sezonu serialu „Detektyw”. Tym razem akcja serialu przenosi się na tereny spalonej słońcem Kalifornii.  Specjalnie dla  klientów Telewizji Cyfrowej UPC ten odcinek zostanie odkodowany w HBO GO i HBO OD równo z premierą!

„Detektyw” to jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków filmowych.  Poprzedni sezon skupiał się nad prowadzonej przez dwóch detektywów z Luizjany – Rusta i Martina – sprawie morderstw sięgających 17 lat wstecz. Teraz akcja przenosi się do Kalifornii, gdzie detektyw Ray Velcoro (Colin Farrell) stoi przed dylematem: jak być lojalnym zarówno wobec swoich szefów w skorumpowanym wydziale policji jak i wobec gangstera, z którym współpracuje.
To nie koniec niespodzianek: oprócz odkodowanego premierowego odcinku serialu „Detektyw II” klienci będą mogli obejrzeć odkodowane premiery pierwszych odcinków seriali „Gracze” oraz „Świat w opałach”. „Gracze” przedstawiają losy byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor zarówno aktywnych jak i emerytowanych sportowców. Z kolei „Świat w opałach” to serial komediowy z elementami czarnego humoru. Opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych, zdesperowanych mężczyzn: sekretarza stanu Waltera Larsona, szeregowego pracownika Departamentu Spraw Zagranicznych Alexa Talbota i pilota myśliwca marynarki wojennej Zeke’a Tilsona.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Ramiro Lafarga dla „Rz”: Przyspieszamy tempo inwestycji

- Myślę, że Polska jest otwarta na zagranicznych inwestorów, ale wciąż jest też przestrzeń do poprawy. Mówię to z perspektywy branży kablowej, w której działa tu około 500 operatorów, a dla porównania w Wielkiej Brytanii, większym na rynku – jeden. Uważam, że przyszłość naszego segmentu rynku leży właśnie w konsolidacji. Należy pozwolić różnym graczom rynkowym podążać tą ścieżką – mówi Ramiro Lafarga, prezes UPC Polska w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”.