UPC na planie serialu „Zbrodnia”
UPC na planie serialu „Zbrodnia”

UPC na planie serialu „Zbrodnia”

Opublikowany

Mieliśmy przyjemność gościć na planie drugiego sezonu „Zbrodnia”. To polski serial produkcji AXN, w którym Półwyspem Helskim ponownie wstrząśnie fala nieoczekiwanych zdarzeń, w tym tytułowa zbrodnia. Serial będziecie mogli obejrzeć już jesienią na kanale AXN.

Pierwszy sezon serialu „Zbrodnia” okazał się dużym sukcesem. Każdy kolejny odcinek sukcesywnie zwiększał widownię, co między innymi zadecydowało, że AXN kontynuuje produkcję. Pierwszy sezon opowiadał o tajemnicach i niewyjaśnionych zagadkach z przeszłości mieszkańców małej rybackiej wioski. Akcja drugiego sezon również prowadzi na Półwyspie Helski, a wszystko rozpocznie się od morderstwa podczas corocznych wyścigów konnych. Dzięki uprzejmości AXN mieliśmy okazję podpatrzeć kręcenie tej kluczowej sceny i możemy zapewnić, że warto odliczać do jesieni.
Serial AXN został stworzony na podstawie szwedzkiego serialu „Morden i Sandhamn”, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści „Na spokojnych wodach” autorstwa Viveki Sten. Fabuła drugiego sezonu „Zbrodni” oparta została na kolejnej części książki tej pisarki pt. „W zamkniętym kręgu”.
Zobaczcie zdjęcia z „Making off”:
DSC0002.jpgDSC0017.jpgDSC0351.jpg11406899_10204648683805233_6214965607421933537_n.jpgIMG-20150612-WA0001.jpgIMG-20150611-WA0005.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC wydaje pierwszego e-booka- Publikacja o trendach i zarządzaniu wizerunkiem w sieci

UPC Polska – lider innowacyjnych usług cyfrowych – przygotowało nową odsłonę wydania publikacji #Think Social – raport o trendach i zarządzaniu wizerunkiem w sieci. Książka, przystosowana formatami do najbardziej popularnych marek czytników e-booków, będzie dostępna w serwisie woblink.com.