Newsroom na weekend. 10 pytań do… Elizy Kubarskiej, reżyser „K2. Dotknąć nieba”
Newsroom na weekend. 10 pytań do… Elizy Kubarskiej, reżyser „K2. Dotknąć nieba”

Newsroom na weekend. 10 pytań do… Elizy Kubarskiej, reżyser „K2. Dotknąć nieba”

Opublikowany

Już w najbliższą niedzielę o godz. 22.05, na kanale HBO Polska odbędzie się premiera filmu dokumentalnego „K2. Dotknąć nieba”. To poruszający dokument, który stawia pytania o cenę pasji, o trudne wybory, o to, co w życiu ważne. Dzięki uprzejmości HBO Polska udało nam się przeprowadzić wywiad z reżyserem filmu, Elizą Kubarską.

„K2. Dotknąć nieba” ukazuje wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów z roku 1986. Bohaterowie podążają śladem swoich rodziców, żeby zrozumieć, dlaczego ta góra tak bardzo fascynowała ich rodziców. Próbują zmierzyć się z przeszłością i zdobyć się na prawdziwą szczerość, rozliczając rodziców.
W zeszły wtorek podczas przedpremierowego pokazu przeprowadziliśmy wywiad z Elizą Kubarską, reżyserką i jednocześnie narratorką filmu, która sama jest doświadczoną alpinistką. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu:
Premiera filmu dokumentalnego 14 czerwca, o godz. 22.05 na kanale HBO.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Raport badawczy – Wybieram e-faktury 2015

Koalicja „Wybieram e-Faktury”, której jesteśmy członkiem przygotowała kolejne badanie na temat e-faktur w Polsce, które przeprowadzono w lutym br. Tegoroczny raport przedstawia stosunek Polaków do e-faktur. Zbadanie popularności tej formy obiegu dokumentów, wskazanie jej głównych wad i zalet oraz zidentyfikowanie największych barier w popularyzacji e-fakturowania.