Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC
Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC

Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC

Opublikowany

Abonament za złotówkę przez trzy miesiące – taką promocję na dostęp do biblioteki MyPrime przygotowało dla swoich abonentów UPC Polska.

Z promocji skorzystać można tylko do końca czerwca. Klienci UPC, którzy nie mają jeszcze z dostępu do usługi MyPrime, mogą teraz liczyć na abonament obniżony przez pierwsze trzy miesiące do złotówki w umowie na dziewięć miesięcy. Po okresie promocyjnym cena nielimitowanego dostępu do biblioteki MyPrime wyniesie 20 zł.
MyPrime – Filmy i Seriale to biblioteka 2000 tytułów,  w tym takich seriali jak „House of Cards” czy „Dynastia Tudorów”. Do 14 czerwca abonenci Telewizji Cyfrowej UPC posiadający pakiet Select lub Max, mogą oglądać w MyPrime pierwszy sezon nagrodzonego Złotym Globem serialu „Breaking Bad” bez opłat. Będą mogli tam też znaleźć kolejne sezony tego niesamowitego serialu, jak również inne interesujące pozycje. Odkodowane odcinki Breaking Bad dostępne są po naciśnięciu przycisku On Demand na pilocie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC uczestnikiem XV Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

- Pracownik nie powinien być szyty na miarę, bo wśród osób tworzących firmę ważna jest różnorodność – podkreślała Beta Stola, członek zarządu UPC Polska podczas panelu towarzyszącego XV Forum Edukacyjnemu dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.