Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC
Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC

Filmowe Lato z MyPrime – specjalna promocja dla klientów UPC

Opublikowany

Abonament za złotówkę przez trzy miesiące – taką promocję na dostęp do biblioteki MyPrime przygotowało dla swoich abonentów UPC Polska.

Z promocji skorzystać można tylko do końca czerwca. Klienci UPC, którzy nie mają jeszcze z dostępu do usługi MyPrime, mogą teraz liczyć na abonament obniżony przez pierwsze trzy miesiące do złotówki w umowie na dziewięć miesięcy. Po okresie promocyjnym cena nielimitowanego dostępu do biblioteki MyPrime wyniesie 20 zł.
MyPrime – Filmy i Seriale to biblioteka 2000 tytułów,  w tym takich seriali jak „House of Cards” czy „Dynastia Tudorów”. Do 14 czerwca abonenci Telewizji Cyfrowej UPC posiadający pakiet Select lub Max, mogą oglądać w MyPrime pierwszy sezon nagrodzonego Złotym Globem serialu „Breaking Bad” bez opłat. Będą mogli tam też znaleźć kolejne sezony tego niesamowitego serialu, jak również inne interesujące pozycje. Odkodowane odcinki Breaking Bad dostępne są po naciśnięciu przycisku On Demand na pilocie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC uczestnikiem XV Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

- Pracownik nie powinien być szyty na miarę, bo wśród osób tworzących firmę ważna jest różnorodność – podkreślała Beta Stola, członek zarządu UPC Polska podczas panelu towarzyszącego XV Forum Edukacyjnemu dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.