UPC uczestnikiem XV Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw
UPC uczestnikiem XV Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

UPC uczestnikiem XV Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Opublikowany

- Pracownik nie powinien być szyty na miarę, bo wśród osób tworzących firmę ważna jest różnorodność – podkreślała Beta Stola, członek zarządu UPC Polska podczas panelu towarzyszącego XV Forum Edukacyjnemu dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Beata Stola, dyrektor ds. Polityki Personalnej Europy Środkowej i Wschodniej Liberty Global i członek zarządu UPC Polska

Beata Stola, dyrektor ds. Polityki Personalnej Europy Środkowej i Wschodniej Liberty Global i członek zarządu UPC Polska

Panel dotyczył tego, czy biznes potrzebuje edukacji. Oprócz Beaty Stoli, dyrektor ds. Polityki Personalnej Europy Środkowej i Wschodniej Liberty Global i członka zarządu  UPC Polska, wzięli w nim udział Jacek Kwieciński – dyrektor personalny, członek zarządu w Pratt&Whitney Kalisz, Beata Wróblewska-Mazurkiewicz – dyrektor HR na Polskę i Region Europy Środkowej, Afryki i Środkowego Wschodu w ORACLE, Karol Szufladowicz – współzałożyciel i partner zarządzający Good Looking Studio, Renata Wiśniewska – VP Chief Talent Officer w Grupie Wirtualna Polska oraz Anna Borzeszkowska – Legal Head of Poland, Managing Director we Flugger.
Jak zaznacza relacjonująca wydarzenia na swojej stronie PARP paneliści zgodnie uznali, że pracodawcy oczekują od absolwentów uczelni wyższych przede wszystkim otwartości, umiejętności pracy w zespole, elastyczności, gotowości do uczenia się nowych rzeczy.
Zdaniem Beaty Stoli trudno oczekiwać czegoś konkretnego od uczelni, bo każdy sektor i każda branża ma inne oczekiwania oraz innych kompetencji poszukuje u przyszłego pracownika. Podkreślała, że biznesu uczy się przez praktykę.
Nie chodzi wiec o to, by pracownik był uszyty na miarę. Beata Stola przekonywała, że ani nie chce szyć na miarę pracowników, ani sama nie chciałaby zostać uszyta. Dla niej istotna jest różnorodność wśród osób tworzących firmę. To zaś, co powinno być uszyte na miarę, to standardy i procesy, które zapewnią organizacji sprawne działanie oraz rzetelne określenie kompetencji potrzebnych w danym momencie w firmie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy

Organizator programu THINK BIG dla małych firm z globalnymi ambicjami,  UPC Biznes, zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w otwartej sesji wykładów i mentoringu Think Big Academy. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 10:00 – 15:00 w ramach Warsaw Innovation Days, na terenie gmachu Politechniki Warszawskiej. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli kreatywnych branż, m.in.: design, nowe technologie, kultura czy marketing.