Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy
Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy

Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy

Opublikowany

Organizator programu THINK BIG dla małych firm z globalnymi ambicjami,  UPC Biznes, zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w otwartej sesji wykładów i mentoringu Think Big Academy. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 10:00 – 15:00 w ramach Warsaw Innovation Days, na terenie gmachu Politechniki Warszawskiej. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli kreatywnych branż, m.in.: design, nowe technologie, kultura czy marketing.

Wykłady poruszające tematykę rozwoju małej, innowacyjnej działalności  – w tym zagadnienia z dziedziny relacji inwestorskich, ekspansji biznesu na globalne rynki czy sprzedaży b2b zostaną poprowadzone przez reprezentantów najlepszych instytucji otoczenia innowacyjnego biznesu – SpeedUp Venture Capital Group i PARP. Ich wkład merytoryczny w wydarzenie zwieńczy sesja szkoleniowa, połączona z dyskusją z uczestnikami wydarzenia. Każdy przedsiębiorca będzie mógł zweryfikować swój pomysł, porozmawiać z mentorami z branży oraz zainteresować swoim projektem inwestora.
zaproszenie-TBA-9_06.jpg
By wziąć udział w THINK BIG Academy należy do 14 czerwca przesłać na adres aleksandra.felczak@primopr.pl wiadomość zawierającą imię i nazwisko uczestnika, nazwę i adres prowadzonej firmy i obszar działalności przedsiębiorstwa. W odpowiedzi zwrotnej otrzymamy potwierdzenie uczestnictwa wraz z programem dnia i prośbą o potwierdzenie udziału w wybranych panelach. Liczba miejsc jest ograniczona – zadecyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie także do 10 czerwca opublikowany na profilu UPC Biznes. Think Big. na Facebooku.
Szczegóły wydarzenia:  www.facebook.com/UPCbiznes
Termin: 17 czerwca
Miejsce: Strefa THINK BIG Academy – namiot przed gmachem głównym Politechniki Warszawskiej

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 

Newsroom na (długi) weekend: 10 pytań do… Nergala

Wraz ze startem „Turbo Piątków” emitowanych na Discovery Channel Polska, UPC Polska przygotowało wyjątkowy konkurs dla naszych abonentów. Klienci Telewizji Cyfrowej UPC walczyli o takie nagrody jak spotkanie z Nergalem w salonie Barberian Academy & Barber Shop w Warszawie, czy tablet Samsung.