Newsroom na (długi) weekend: 10 pytań do… Nergala
Newsroom na (długi) weekend: 10 pytań do… Nergala

Newsroom na (długi) weekend: 10 pytań do… Nergala

Opublikowany

Wraz ze startem „Turbo Piątków” emitowanych na Discovery Channel Polska, UPC Polska przygotowało wyjątkowy konkurs dla naszych abonentów. Klienci Telewizji Cyfrowej UPC walczyli o takie nagrody jak spotkanie z Nergalem w salonie Barberian Academy & Barber Shop w Warszawie, czy tablet Samsung.

Zwycięzcy konkursu spotkali się z Adamem „Nergalem” Darskim 23 maja w salonie Barberian Academy & Barber Shop w Warszawie. Dzięki uprzejmości Discovery Channel mieliśmy okazję przepytać Nergala, m.in. o brody, jego salon, ale także o seriale i media społecznościowe.
Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części, z której dowiecie się m.in. o nowej pasji Adama, czyli jego barber shopie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Anna Skura, autorka bloga „What Anna Wears”

W blogu uwagę przykuwa wyrazistość  i pewność siebie. Jeśli w fajny sposób zainteresujemy czytelnika, to ten będzie wracał na naszą stronę, będzie wchodził w interakcję, komentował, dyskutował. Można pisać nawet o rybołówstwie i zainteresować ludzi, tylko trzeba mieć chociaż elementarną wiedzę o sprzedawaniu tekstów i swojej pracy – mówi Anna Skura, autorka bloga „What Anna Wears”.