Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków
Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków

Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków

Opublikowany

UPC Polska wraz z MiniMini+ TeleTOON+ z okazji Dnia Dziecka, zapraszają w dniu 30 maja na wspólną zabawę do Salonu UPC Czyżyny w Krakowie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji, m.in. budkę z lodami w salonie i fotobudkę, dzięki której wszyscy będą mogli zrobić sobie zdjęcie.

Wspólna zabawa UPC Polska z MiniMini+ i TeleTOON+
minimini.jpg
Co czeka na najmłodszych? M.in. konkursy, w którym do wygrania będą gadżety od MiniMini+ i TeleTOON+.
Impreza dla najmłodszych przewidziana jest w nowym Salonie UPC przy ul. Mieczysława Medweckiego 2, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Czyżyny. To nowy Salon Sprzedaży UPC, który działa od kilku miesięcy. Nowy salon powstał z chęci bycia jak najbliżej klientów, by zaoferować im usługi jak najlepszej jakości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

MEGA Otwarcie Salonu UPC w Płocku

W dniach 30- 31 maja UPC Polska oraz HBO Polska zapraszają na MEGAotwarcie Salonu UPC w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku.