Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków
Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków

Wspólna zabawa z MiniMini+ i TeleTOON+ w Salonie UPC Czyżyny Kraków

Opublikowany

UPC Polska wraz z MiniMini+ TeleTOON+ z okazji Dnia Dziecka, zapraszają w dniu 30 maja na wspólną zabawę do Salonu UPC Czyżyny w Krakowie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji, m.in. budkę z lodami w salonie i fotobudkę, dzięki której wszyscy będą mogli zrobić sobie zdjęcie.

Wspólna zabawa UPC Polska z MiniMini+ i TeleTOON+
minimini.jpg
Co czeka na najmłodszych? M.in. konkursy, w którym do wygrania będą gadżety od MiniMini+ i TeleTOON+.
Impreza dla najmłodszych przewidziana jest w nowym Salonie UPC przy ul. Mieczysława Medweckiego 2, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Czyżyny. To nowy Salon Sprzedaży UPC, który działa od kilku miesięcy. Nowy salon powstał z chęci bycia jak najbliżej klientów, by zaoferować im usługi jak najlepszej jakości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.